Ekonóm

ITALMARKET SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Trenčianska 53, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie pokladne
- príjem a evidencia finančnej hotovosti
- vystavovanie predajných dokladov
- príjem a výdaj tovaru v internom systéme
- evidencia odberateľských faktúr a dokladov
- evidovanie, evidencia a riešenie tovaru s obmedzenou dobou trvanlivosti

Ponúkame:
Zaujímavú prácu v mladom kolektíve
Trvalý pracovný pomer
Adekvátne finančné ohodnotenie

V prípade záujmu zašlite svoj štruktúrovaný životopis a tel. kontakt na e-mailovú adresu: [email protected]. Vyrozumieme iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle z.č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup k práci
Loajálnosť
Flexibilita
Samostatnosť

ITALMARKET SLOVAKIA je distribučná spoločnosť s celoslovenskou pôsobnosťou, je spoľahlivý partner pre dovoz, distribúciu, skladovanie a podporu predaja alkoholických a nealkoholických nápojov, vína, kávy, cukroviniek, snackov a ďalších produktov vo všetkých predajných kanáloch, GASTRO, veľko a maloobchodnej sieti, obchodných reťazcoch a sieťach čerpacích staníc.
Svoje kvalitné služby a pomoc pri rozvoji biznisu poskytuje spokojným obchodným partnerom cez 32 rokov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 779607  Dátum zverejnenia: 30.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou