Obchodný zástupca pre gastronomické prevádzky

ITALMARKET SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
okres Zvolen
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
fixný plat + odmena zo zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o zákazníkov vo zverenom regióne
- vyhľadávanie nových zákazníkov
- tvorba objednávok
- vybavovanie reklamácii
- kontrola a starostlivosť o pohľadávky
- administratívne úkony spojené s prácou obchodného zástupcu

Odborné školenie a vzdelávanie
Mobilný telefón
Služobné vozidlo
Bydlisko vo Zvolene je výhodou

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu zašlite prosím štruktúrovaný životopis spolu s tel. kontaktom na nižšie uvedenú adresu: [email protected]
Vyrozumieme iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle z. č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Preferujeme OZ s praxou v gastronómii na obdobnej pozícii. Hľadáme človeka, ktorému sú vlastnosti ako pasivita a lenivosť cudzie. Potrebujeme človeka seriózneho, charizmatického, ambiciózneho s chuťou pracovať pre našu spoločnosť.

ITALMARKET SLOVAKIA je distribučná spoločnosť s celoslovenskou pôsobnosťou, je spoľahlivý partner pre dovoz, distribúciu, skladovanie a podporu predaja alkoholických a nealkoholických nápojov, vína, kávy, cukroviniek, snackov a ďalších produktov vo všetkých predajných kanáloch, GASTRO, veľko a maloobchodnej sieti, obchodných reťazcoch a sieťach čerpacích staníc.
Svoje kvalitné služby a pomoc pri rozvoji biznisu poskytuje spokojným obchodným partnerom cez 32 rokov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 496248  Dátum zverejnenia: 28.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixný plat + odmena zo zisku