Ekonómka/Ekonóm

ITALMARKET SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Zelená 21, okres Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú upresnené na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia prvotných dokladov
- vystavovanie predajných dokladov
- príjem a výdaj tovaru v internom systéme firmy
- evidencia odberateľských faktúr a dokladov
- administratívna činnosť

Zázemie v stabilnej a úspešne rozvíjajúcej sa spoločnosti

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu zašlite svoju žiadosť so štruktúrovaným životopisom a tel. kontaktom e-mailom: [email protected]
Vyrozumieme iba vhodných uchádzačov a pozveme ich pracovný pohovor. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle z.č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Bydlisko v NZ a blízke okolie
Samostatnosť a zodpovednosť
Komunikačné schopnosti
Príjemné vystupovanie
Organizačné schopnosti
Flexibilita a asertivita
Prax vo fakturácii vítaná

ITALMARKET SLOVAKIA je distribučná spoločnosť s celoslovenskou pôsobnosťou, je spoľahlivý partner pre dovoz, distribúciu, skladovanie a podporu predaja alkoholických a nealkoholických nápojov, vína, kávy, cukroviniek, snackov a ďalších produktov vo všetkých predajných kanáloch, GASTRO, veľko a maloobchodnej sieti, obchodných reťazcoch a sieťach čerpacích staníc.
Svoje kvalitné služby a pomoc pri rozvoji biznisu poskytuje spokojným obchodným partnerom cez 32 rokov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2230099  Dátum zverejnenia: 1.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú upresnené na pracovnom pohovore