Servisní technik pro IT systémy – pobočka Slovensko

IT PROFI SERVIS s.r.o.

Miesto práce
Martin, Žilina, okres Martin, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hledáme servisního technika pro IT systémy se sídlem Žilina/Martin, který by v okruhu cca 200km dohlížel na elektronické zpracování dat.

Vaším úkolem bude:

Instalace a konfigurace hardwarových a softwarových komponentů
Analýza poruch hardwaru, jejich odstranění a oprava
Údržba hardwaru a příslušných periferií

Požadujeme:

Technické vzdělání, nejlépe praktické zkušenosti jako počítačový, servisní či systémový technik
Dobré znalosti hardwaru pro osobní počítače, notebooky, tiskárny a multifunkční přístroje, jakož i dobré základní povědomí o sítích
Dobré komunikativní schopnosti a vystupování, orientace na zákazníka
Rád pracujete v týmu, jste odolný vůči stresu a rád komunikujete se zákazníky
Akceptujete flexibilní pracovní dobu
Základní znalost němčiny nebo angličtiny
Řidičský průkaz

Nabízíme:

Zapracování do zákaznických systémů
Rozmanitou práci díky zajímavým úkolům
Profesionální pracovní prostředí s možností osobní konzultace a poradenství našeho technického vedení
Služební vůz i k soukromým jízdám

V případě zájmu zašlete Vaše kompletní a vypovídající podklady včetně finanční představy a termínu možného nástupu. Podklady zasílejte ve slovenké a anglické (nebo německé) verzi.

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
ID: 2265377  Dátum zverejnenia: 29.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.