Nezahoďte šancu zmeniť svoj príjem - pracujte s profesionálom - Senior obchodník

IT PARTNERS SLOVAKIA s.r.o.

Mliekarenská 10, 821 09, Bratislava, okres Pezinok, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
500 - 3000 EUR/mesiac, Motivujúce finančné ohodnotenie podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte pre silného partnera!

N E P O T R E B U J E T E _ Ž I V N O S Ť ani S. R. O.

Čo bude vaším cieľom?

- poradenstvo v oblasti poskytovania pôžičiek
- prvý kontakt s klientmi
- vypracovanie, kompletizácia podkladov žiadosti o poskytnutie pôžičky
- bez práce s hotovosťou, pôžičky vypláca centrála spoločnosti na účet klienta

Ponúkame spoluprácu na DIČ, resp. živnosť alebo s.r.o., založenie živnosti však nie je podmienkou, na začiatok Vám postačuje registrácia DIČ.

Čo všetko Vám ponúkneme?

Pravidelné školenia, finančné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov, najvyššie provízie v oblasti poskytovania pôžičiek.
Prácu bez horného stropu príjmu!
Nakopnutie svojho podnikania tým správnym smerom!

Čo ešte získate?

Vhodné aj ako rozšírenie podnikateľskej činnosti pre živnostníkov/s.r.o. ktorý majú inú činnosť.
Silnú podporu manažéra obchodnej siete nie len počas začiatku spolupráce.
Individuálny prístup k jednotlivým obchodníkom.
Prácu bez vekových obmedzení, dobrý obchodník môže byť aj dôchodca alebo naopak úplne mladý človek, absolvent.

Žiadosti o prijatie s profesným životopisom zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu spoločnosti.
Ponúkame spoluprácu na DIČ, resp. živnosť alebo s.r.o., založenie živnosti však nie je podmienkou, postačuje Vám registrácia DIČ. Prácu je možné vykonávať aj popri zamestnaní resp. inom podnikaní.
Rozširujeme stabilnú - najprosperujúcejšiu skupinu obchodníkov v SR pre oblasť SC, BA, PK a okolie, nástup možný ihneď napriek pokračovaniu výberového konania až do 30.6.2015.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem spolupracovať s našou spoločnosťou, avšak odpovedať budeme len vybratým kandidátom pozvaným na osobný pohovor, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Nie je rozhodujúce, podstatná je chuť pracovať

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita
- komunikatívnosť
- organizačné schopnosti
- práca s PC
- vodičský preukaz a auto nie sú podmienkou, sú však výhodou

Sme dlhoročným partnerom spoločnosti PROFI CREDIT Slovakia s.r.o. zaoberajúcej sa poskytovaním pôžičiek a úverov. Naša obchodná skupina patrí dlhodobo k najúspešnejším v rámci Slovenska.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1269778  Dátum zverejnenia: 5.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 3000 EUR/mesiac, Motivujúce finančné ohodnotenie podľa výsledkov