Lektor počítačových kurzov na webdesign

IT LEARNING SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Kominarska 2, 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700-2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobre sa orientujete vo svete web stánok a ste komunikatívny? Máte skúsenosti tvorbou web stránok, s HTMLkom, CSSkom, jazykmi ako PHP a prípadne MySQL?

Hľadáme nového lektora denných (9:00-15:00), večerných (16:00-20:00) alebo víkendových (9:00-14:00) počítačových kurzov od 15-40 hodín týždenne na kurzy web stránok a webdesignu. Pracovať a učiť môžete podľa času a chuti.

Ponúkame výborné platové ohodnotenie až do 20€/hod. podľa Vašich lektorských skúseností, pravidelný prísun práce podľa dohody a flexibilný čas. Ponuka práce je pre kurzy v Bratislave.

Aktuálne hľadáme ďalších a nových lektorov, ktorí sa pridajú do nášho 35 členného tímu. IT LEARNING SLOVAKIA je 9 rokov popredné IT školiace stredisko na Slovensku a ročne vzdelávame tisíce účastníkov. Sme moderná firma, máme moderné princípy, výborný kolektív a množstvo firemných benefitov. Čas lektora je flexibilný, prednáša v termínoch po vzájomnej dohode. Následne sa mu priradia kurzy, na ktorých bude prednášať.

Lektor môže pracovať full time, na dohodu alebo živnosť iba pár hodín mesačne. Znie to dobre? Tak neváhajte pokiaľ máme voľné pracovné pozície a pridajte k nám do nášho tímu.

Mladý dynamický pracovný tím, pohoda na pracovisku, flexibilnú čas, firemné večierky teambuildingy, možnosť sa bezplatne vzdelávať v IT oblasti, firemné auto a iné.

Informácie o výberovom konaní

posielať životopis aj s fotografiou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výborná znalosť prednášaných tém, webdesign, HTML, CSS a PHP a idálne aj databázy MS SQL. Chuť učiť sa nové veci.

Spoločnosť IT LEARNING SLOVAKIA s.r.o. denne organizuje a realizuje vo svojich priestoroch alebo tiež v priestoroch svojich zákazníkov počítačové kurzy a počítačové školenia. Naše kurzy vedie tím profesionálnych lektorov s dlhoročnou praxou a veľkými skúsenosťami. Organizujeme školenia pre začiatočníkov i pre pokročilých užívateľov a IT profesionálov. Sme certifikovaný partner Microsoft. Množstvo úspešne zorganizovaných počítačových kurzov, stovky konzultačných a vyučovacích hodín v oblasti využívania kancelárskych aplikácií, programovania, grafiky, webdesignu a iných sa odráža najmä na ďalšom rozširovaní kurzov a počte spokojných zákazníkov, ktorí nás radi odporúčajú ďalej.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2773359  Dátum zverejnenia: 14.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700-2000