Lektor počítačových kurzov

IT LEARNING SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Kominarska 2,4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
31.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
700-2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobre sa orientujete v počítačoch a softwary? Máte pozitívny vzťah ku vysvetľovaniu či učeniu, príjemný vzhľad a výborné komunikačné predpoklady? Hľadáme lektorov denných počítačových (9:00 až 15:00) kurzov od 15-40 hodín týždenne.

Lektorovať môžete u nás tieto témy: Microsoft Office, Unix/Linux, webdesign a PHP a databázy MS SQL.

Aktuálne hľadáme ďalších a nových lektorov, ktorí sa pridajú do nášho 35 členného tímu. IT LEARNING SLOVAKIA je 9 rokov popredné IT školiace stredisko na Slovensku a ročne vzdelávame tisíce účastníkov. Sme moderná firma, máme moderné princípy, výborný kolektív a množstvo firemných benefitov.

Od semptembra 2016 sme v Bratislave rozšírili našu pobočku o nové počítačové učebne a plánujeme aj ponuku nových kurzov. Hľadáme preto nových lektorov. Úlohou lektora bude prednášanie a vedenie skupinových počítačových kurzov. Čas lektora je flexibilný, prednáša v termínoch po vzájomnej dohode. Následne sa mu priradia kurzy, na ktorých bude prednášať.

Lektor môže pracovať full time, na dohodu alebo živnosť iba pár hodín mesačne. Znie to dobre? Tak neváhajte pokiaľ máme voľné pracovné pozície a pridajte k nám do nášho tímu.

Mladý dynamický pracovný tím, pohoda na pracovisku, flexibilnú čas, firemné večierky teambuildingy, možnosť sa bezplatne vzdelávať v IT oblasti, firemné auto a iné.

Informácie o výberovom konaní

posielať životopis AJ s fotografiou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý

výborná znalosť prednášaných tém: Microsoft Office alebo Unix/Linux alebo webdesign a PHP alebo databázy MS SQL. Chuť učiť sa nové veci.

Spoločnosť IT LEARNING SLOVAKIA s.r.o. denne organizuje a realizuje vo svojich priestoroch ale aj v piestoroch zákazníka počítačové kurzy a počítačové školenia. Naše počítačové kurzy sú vedené tímom profesionálnych lektorov s dlhoročnou praxou a veľkými skúsenosťami. Organizujeme školenia pre pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých užívateľov a IT profesionálov. Množstvo úspešne zorganizovaných počítačových kurzov, stovky konzultačných a vyučovacích hodín v oblasti využívania kancelárskych aplikácií, programovania, grafiky, webdesignu a iných, sa odráža na čoraz väčšom počte spokojných zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kominarska 2,4
831 04 Bratislava
ID: 2773359   Dátum zverejnenia: 19.10.2016