IT Support Technik

IT-Impulse s.r.o.

Miesto práce
Letná 42, Košice
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného IT technika, ktorý zvládne samostatne pracovať v nasledujúcich oblastiach:
- Kontrola a spravovanie IT infraštruktúry celej spoločnosti, ako aj jednotlivých zákazníkov
- Starostlivosť o zamestnancov (v zmysle technickej a odbornej podpory)
- Technické budovanie kancelárií
- Starostlivosť o správne fungovanie IT infraštruktúry (sieť, internetové pripojenia, VoIP telefóny)
- Nákup a zisťovanie cenových ponúk technického vybavenia po dohovore a schválení nadriadeného

Tento popis pracovnej pozície sa môže neustále meniť a dopĺňať vzhľadom na meniace sa nároky a požiadavky zamestnávateľa.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Túto pozíciu obsadzujeme do nášho interného tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT/Technické/Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - administrátor

Klient/server administrácia - pokročilý
Administrácia LAN/WAN - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- IT štúdium alebo aspoň jednoročná prax
- predošlé skúsenosti s VoIP telefónmi
- skúsenosti so správou rôznych servrov
- základné znalosti rôznych programovacích jazykov (ABAP, C#,...)
- dobré organizačné schopnosti
- presvedčivé a sebavedomé vystupovanie
- schopnosť pracovať v tíme, ako aj samostatne
- ochota a schopnosť komunikovať v cudzom jazyku

Personálne poradenstvo, recruitment a search.
IT-Impulse je divízia Software Engineering medzinárodnej spoločnosti Job Impulse GmbH. Je to celosvetová spoločnosť s viac ako 9000 zamestnancami v 51 lokalitách v 12 krajinách a pôsobí ako sprostredkovateľ medzi IT oddelením vývoja softvéru a vysoko kvalifikovanými IT špecialistami na trhu práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Tomášikova 30/A
821 01 Bratislava
ID: 2787288   Dátum zverejnenia: 31.10.2016