Hľadáme šikovných montážnych pracovníkov do ČR

IT-Impulse s.r.o.

Miesto práce
Plzenský kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
1000-1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba a montáž elektroinštalácie, vodoinštalácie a ventilačných systémov do kuchýň lietadiel.

-Kontrola kvality dielov a materiálov pred použitím
-Čítanie technickej špecifikácie, schémy zapojenia a výkresy
-Výroba a montáž elektrických rozvádzačov a tkáčskych stavov
-Inštalácia elektrických rozvádzačov do kuchýň pre lietadlá
-Zisťovanie porúch všetkých elektrických systémov pomocou príslušných skúšobných zariadení
-Výroba a montáž potrubia, inštalatérske práce
-Inštalácia vodovodných systémov do kuchýň lietadiel
-Montáž a inštalácia ventilačných systémov
-Podávanie správ priamo vedúcemu tímu, týkajúce sa výroby, kontroly a odchýlky od zákazníka / konštrukčnch špecifikácií
-Dodržiavanie predpisov o ochrane zdravia a bezpečnosti a zaistenie, že sú dodržané
-Všetky otázky týkajúce sa bezpečnosti alebo produktu, sú hlásené vedúcemu tímu alebo manažérovi kvality
-Udržiavať čistotu a poriadok na pracovisku

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2016 (ostáva ešte 36 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient je popredným výrobcom kuchýň do lietadiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výhodou - Elektrotechnika

-Ukončené elektrotechnické vzdelanie (alebo podobné)
-Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
-Predošlé pracovné skúsenosti v elektro odbore
-Presnosť, spoľahlivosť

Personálne poradenstvo, recruitment, search, dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Tomášikova 30/A
821 01 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2729869   Dátum zverejnenia: 19.9.2016