JAVA Hero pre e-commerce a Fintech projekty

IT Boutique s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Hlavné mesto Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si Java positive? Si Java závislý? Príď si liečiť svoje závislosti na zaujímavých a významných projektoch pre inovatívnych klientov z oblastí telco, energetika, e-commerce a fintech. Našimi klientami sú etablované korporácie aj medzinárodne pôsobiace startupy.

Sám si vyberieš, či sa chceš podieľať na vývoji zaujímavého projektu nadnárodnej finančnej platformy alebo e-commerce projektoch pre medzinárodné trhy. Čakajú na Teba aj projekty pre veľkých korporátnych zákazníkov a mnoho ďalších, na ktorých budeš môcť naplno využiť svoj potenciál.

Hľadáme pohodového kolegu, ktorý by mal mať nadprirodzené schopnosti ovládať silu:

• Java SE, výhoda aj iné komponenty ako JPA z JAVA EE
• základy SQL
• Java web aplikácie ako Spring web MVC, Wicket, JSF
• skúsenosti so Spring Framework
• skúsenosti s aplikačným Java web serverom, napr. Tomcat, Jboss, Weblogic
• Git, SVN
• Maven, výhoda Gradle
• Apache Service Mix
• OAUTH protokol
• XML, JSON data formáty
• UML min. základy
• HTML,CSS, základy Javascript

Preferované sú tiež skúsenosti s
• Hibernate ORM
• Web Service technologiami – SOAP/REST

A výhodu budeš mať, ak si sa niekedy stretol s
• Spring Security
• No-Sql databázami ako REDIS, LDAP
• SOA architektúrou

Ak nie, nevadí. Tieto zručnosti využívame na niektorých našich projektoch,samozrejme Ťa vyškolíme.

Tak čo, si JAVA HERO? Poď s nami budovať aplikácie, ktoré dávajú zmysel, využívajú ich denne desiatky tisíc ľudí pre klientov, ktorých každý pozná. Ak ťa láka prostredie, kde sám môžeš ovplyvniť, ako bude finálny projekt vyzerať, preferuješ projekty vyvíjané agilne a scrumom, daj nám o sebe vedieť. Pozveme ťa na rozhovor pri káve / čaji alebo limonáde a porozprávame sa o tom, čo ťa zaujíma a čo hľadáš.

Ak ešte JAVA HERO nie si, nevadí. Skús nám poslať svoje CV a možno si vhodný kandidát na výcvik na JAVA HERO. Úspech, sláva a peniaze Ťa neminú.

Práca u nás Ťa bude baviť, ako nás. Okrem toho máme niekoľko ďalších benefitov:
• výborné finančné ohodnotenie vrátane bonusových teamových odmien
• práca s klientami a na projektoch, ktoré menia nielen lokálnu internetovú mapu
• práca v menších dynamických tímoch, agilný vývoj
• pravidelná možnosť zmeniť projekt a venovať sa niečom novému
• možnosť naučiť sa nové veci, pracovať s aktuálnymi technológiami, rozvíjať sa
• školenia a certifikácie podľa požiadaviek tímov

• chill out zóna
• teambuildingy
• pravidelný homeoffice

• možnosť výberu pôsobenia v Bratislave alebo Prahe

Potešíme sa každému životopisu, kontaktovať ale budeme len tých z vás, ktorí by k nám zapadli do tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

E-commerce , Fintech, Telco

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
UML - Unified Modeling Language - Základy
XML - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre náš tím si hľadáme kolegu, ktorý:
- je tímový hráč
- má motiváciu vytvárať niečo skvelé
- je zodpovedný
- má chuť učiť sa nové veci a nebojí sa toho
- má záujem hľadať s nami riešenia
- má analytické myslenie
- má rád diskusie
- je samostatný
- vie dodržiavať termíny (väčšinou)

Nebránime sa ani kolegyni.

Sme mladá dynamická medzinárodná spoločnosť s kanceláriami v Prahe a Bratislave. Sme súčasťou skupiny Rockaway Capital group a venujeme sa návrhu a vývoju inovatívnych riešení pre oblasti FinTech a e-commerce. Naše riešenia využívajú denne desiatky tisíc koncových užívateľov na trhoch v Európe a Ázii. Pri vývoji softvéru máme radosť a chceme, aby ju mali aj naši zákazníci.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2621411  Dátum zverejnenia: 13.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou