Pracovník výstupnej a medzioperačnej technickej kontroly v obrábacej dielni pre zákazkovú strojársku výrobu

ISTROMETAL DM, s.r.o.

Miesto práce
Hlohová 8, 821 07 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, alebo podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výstupná a medzioperačná kontrola rôznych výrobkov v obrábacej dielni zákazkovej-kusovej strojárskej výroby v Bratislave

Nadštandardné platové ohodnotenie pri splnení pracovných kritérií s motivačnou položkou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

100% znalosť strojárskych technických výkresov,
skúsenosti v oblasti kontroly strojárskych výrobkov,
spoľahlivosť a zodpovednosť

Súkromná strojárska firma zaoberajúca sa zákazkovou výrobou v kotlárskej/zámočníckej a obrábacej dielni viac ako 28 rokov.
Sme držiteľmi 3 pečatí a to stability, ako významný exportér a spoločensky zodpovedný podnik. Taktiež sme boli certifikovaní ako dôveryhodná firma a sme aj držiteľmi najvyššieho ocenenia AAA Gold Excellence, ktoré má len 0,3 % ekonomicky aktívnych subjektov SR za dlhodobú dôveryhodnosť a minimálne riziko krachu spoločnosti

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1944355  Dátum zverejnenia: 1.12.2014