Vedúci manažér penziónu

Istrochem Reality, a.s.

Miesto práce
Mýto pod Ďumbierom, okres Brezno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie penziónu so 40 lôžkami, malou reštauráciou a barom, wellness a fitness.
Práca na zastupovanie počas materskej dovolenky.

Ponúkame možnosť ubytovania v penzióne a stabilitu veľkej spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti a životopisy zasielajte výhradne e-mailom.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na inzerované miesto, údaje ostatných uchádzačov budú zlikvidované v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• skúsenosti s vedením obdobného zariadenia
• znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
• znalosť nemeckého jazyka výhodou
• vodičský preukaz sk. B
• znalosť MS Office
• znalosť programov FOOD, HORES výhodou
• vysoká profesionalita
• technická zručnosť
• skúsenosti v oblasti riadenia ľudí
• zodpovednosť, komunikatívnosť, flexibilita, vytrvalosť, kreatívnosť, lojalita
• schopnosť samostatne riešiť prevádzkové situácie v penzióne, starostlivosť o čistotu a poriadok v penzióne, administratívne práce a pod.

Spoločnosť Istrochem Reality, a.s. je vlastníkom nehnuteľného majetku jedného z najstarších podnikov chemického priemyslu. Hlavným predmetom podnikania je správa a prenájom nehnuteľností v areáli spoločnosti, poskytovanie energetických služieb zákazníkom (dodávka a distribúcia elektrickej energie a plynu, rozvod tepla, dodávka a odvod vôd) a zneškodňovanie nebezpečných odpadov na vlastnej skládke v katastri obce Budmerice. Spoločnosť prevádzkuje penzión Adika v Mýte pod Ďumbierom (www.penzionadika.sk), ktorý v roku 2013 prešiel čiastočnou rekonštrukciou, s kapacitou 41 lôžok. Penzión prevádzkuje jedáleň pre ubytovaných hostí, pričom raňajky poskytuje formou bufetových stolov

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2548766  Dátum zverejnenia: 5.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou