Elektrikár - silnoprúd

Istrochem Reality, a.s.

Miesto práce
Nobelova 34, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
700 € + 30 % mes. prémie, dochádzkový bonus, dovolenkový a vianočný príplatok, zmenové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• oprava, údržba a manipulácie na VVN, VN a NN
• meranie odberov elektrickej energie za účelom bilancovania spotrieb interných a externých odberateľov
• priebežné sledovanie denných a mesačných odberov energií
• kontrola technického stavu energetických zariadení z pohľadu energetickej hospodárnosti ich prevádzky a z pohľadu bezpečnosti
• spolupráca s podnikovými útvarmi pri odstraňovaní porúch
• zabezpečenie bezporuchového chodu a prevádzky energetických zariadení
• výkon údržbárskych cyklov tak, aby sa včas predišlo prípadnému vzniku porúch a havárií
• využívanie služobného motorového vozidla a vedenie príslušných prevádzkových záznamov o vozidle
• zabezpečenie a výkon havarijných opráv aj mimo pracovného času
Pracovný čas: 8-hod. pracovné zmeny alebo 3-zmenná prevádzka na 12 hod. pracovné zmeny

• príspevok na stravovanie
• možnosť ďalšieho vzdelávania
• preplatenie nadčasov
• možnosť využívania vlastného rekreačného zariadenia

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy a motivačné listy budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na inzerovanú pozíciu.
Osobné údaje uchádzačov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- odborná spôsobilosť podľa Vyhl. č. 508/2009 Z.z., § 23 bez obmedzenia napätia
- znalosť Zákona NR SR č. 124/2006 Z.z.
- prax na VN min. 5 rokov
- technická zručnosť a odbornosť
- zodpovednosť, flexibilita, lojálnosť

Spoločnosť Istrochem Reality, a.s. je vlastníkom nehnuteľného majetku jedného z najstarších podnikov chemického priemyslu. Hlavným predmetom podnikania je správa a prenájom nehnuteľností v areáli spoločnosti, poskytovanie energetických služieb zákazníkom (dodávka a distribúcia elektrickej energie a plynu, rozvod tepla, dodávka a odvod vôd) a zneškodňovanie nebezpečných odpadov na vlastnej skládke v katastri obce Budmerice. Spoločnosť prevádzkuje penzión Adika v Mýte pod Ďumbierom (www.penzionadika.sk), ktorý v roku 2013 prešiel čiastočnou rekonštrukciou, s kapacitou 41 lôžok. Penzión prevádzkuje jedáleň pre ubytovaných hostí, pričom raňajky poskytuje formou bufetových stolov

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1628464  Dátum zverejnenia: 12.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 € + 30 % mes. prémie, dochádzkový bonus, dovolenkový a vianočný príplatok, zmenové príplatky