Mäsiar - vykosťovač

ISTERMEAT, a.s.

Miesto práce
Povodská cesta 14, Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
620 + 125% odmeny, + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• nahnanie ošípaných, očistu, omračovanie a vykrvenie ošípaných
• dočistenie a doopaľovanie ošípaných
• vykolenie, vybratie vnútorností, rozpílenie, nadrobenie sádla a slaniny u ošípaných
• celková očista už hotových bravčových poliek
• nahnanie, omráčenie a vykrvenie hovädzieho dobytka
• nadrobenie zadných a predných nôh hovädzieho dobytka
• nadrobenie kože, uvolnenie a odrezanie hlavy hovädzieho dobytka
• kostenie deleného mäsa na špeciálnu úpravu pre výrobu
• kostenie bravčových poliek z matiek do čista
• kostenie bravčových poliek PP do čista
• kostenie bravčových hláv
• kostenie kolien

práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
príplatky za odpracované sviatky a nedele
mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady
profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
možnosť poskytnutia ubytovania,
občerstvenie pre zamestnancov z produktov spoločnosti
firemné zľavy na produkty spoločnosti
stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
dlhodobá pracovná perspektíva
možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

mäsiar

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť ISTERMEAT a.s., sa nachádza v srdci Žitného ostrova v Dunajskej Strede. Disponuje vlastnými farmami a úzko spolupracuje aj s miestnymi chovateľmi, čo jej umožňuje garantovať pôvod mäsa. Vďaka vlastnej porážke, rozrábke a výrobe ďalej dokáže kontrolovať celý proces spracovania( sledovateľnosť každého kusu mäsa), ako aj zabezpečiť čerstvosť a kvalitu mäsa a mäsových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2906084  Dátum zverejnenia: 28.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 620 + 125% odmeny, + príplatky