Obchodný reprezentant - východné Slovensko

ista Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
fixná + variabilná časť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o zverený región zastupovanie spoločnosti v regióne
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, oslovovanie, získavanie nových klientov a následná starostlivosť o existujúcich
- budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi
- zodpovednosť za zvyšovanie obratu a podielu na trhu
- práca v teréne, samostatné plánovanie obchodných stretnutí a vedenie obchodných stretnutí
- vytváranie cenových ponúk
- vedenie potrebnej administratívy a reportingu
- prezentácia výrobkov a služieb (tiež vo večerných hodinách)
- realizácia objednávok, poradenstvo
- dodržiavanie marketingovej stratégie v pridelenom regióne a jej implementácia
- individuálny territory manažment
- organizácia a zabezpečenie technického servisu a zberu dát
- reporting nadriadenému a konateľovi na Slovensku, prípadne centrále v Nemecku

- motivujúce platové ohodnotenie
- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- odborné a produktové zaškolenie
- kvalitné portfólio originálnych produktov
- voľná pracovná doba
- home office
- mobilný telefón, notebook, služobný automobil aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické, strojárske, elektrotechnické, obchodné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Min. 5 rokov aktívnej obchodnej praxe v oblasti technológii, stavebníctva, strojárstva, manažmentu budov, elektrotechniky, trhu s nehnuteľnosťami, apod.
- bydlisko v zverenom regióne,
- vyzretá osobnosť s perspektívou dlhodobej spolupráce
- ochota cestovať a zastupovať spoločnosť aj vo večerných hodinách
- komunikatívnosť a cieľavedomosť
- vysoké pracovné nasadenie, výborné obchodné a komunikačné zručnosti,
- technické myslenie, asertivita a vyjednávacie schopnosti,
- príjemné vystupovanie, zodpovednosť, flexibilita,

ista je celosvetovým lídrom na trhu merania a rozúčtovania tepla a vody s vyše storočnou tradíciou. Zaoberá sa tiež predajom vodomerov, meračov tepla, pomerových rozdeľovačov vykurovacích nákladov a ďalších zariadení. História siaha do roku 1902, keď bola v Dánsku založená firma CLORIUS a neskôr v roku 1957 firma ista v Nemecku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 1993. Naše služby dnes využíva viac ako 100 tisíc spokojných zákazníkov.
Vo svete sa staráme s takmer 4500 internými zamestnancami o viac ako 11 miliónov bytov. Spoločnosť je dnes zastúpená v 25 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1862018  Dátum zverejnenia: 9.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixná + variabilná časť