Kurič Stupava

B+N Slovakia Facility Services spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.05.2015
Mzdové podmienky (brutto)
spresnenie pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti pracovníka platný kuričský preukaz zmysle vyhlášky č.508/2009 Z.z. prílohy č.1 písmeno Ba, kotol s tepelným výkonom nad 100 kW trieda V.
- osvedčenie obsluhy tlakových nádob sk.Ab1 a Bb1 zmysle vyhlášky č.508/2009 Z.z.

Pracovná doba:
- práca v 12hodinových pracovných zmenách (6:00-18:00, 18:00-6:00)
- na pracovnej zmene bude 1 elektrikár + 1 kurič
- práca počas pracovných dní pondelok - piatok + pohotovostné služby počas víkendov

Na túto pracovnú pozíciu budú uprednostnení uchádzači z blízkeho okolia Stupavy - dopravu ani ubytovanie nezabezpečujeme!

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- zamestnanecké benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- dochvílnosť
- flexibilita
- samostatnosť
- odbornosť
- schopnosť pracovať pod stresom

Spoločnosť B+N Slovakia Facility Services je významným dodávateľom v oblasti Facility Services (upratovacie služby, technická správa budov, catering, administratívna a personálna podpora, SBS a integrované facility služby).

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1885314  Dátum zverejnenia: 2.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: spresnenie pri osobnom pohovore