Telefonista/tka pre klientov banky

B+N Slovakia Facility Services spol. s r.o.

Miesto práce
Račianska ulica, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fix od 2,50 € / hod brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:
- telefonický kontakt s existujúcimi zákazníkmi banky
- poskytovanie informácií ohľadom nového portfólia produktov/služieb, dojednanie stretnutí a konzultácií medzi bankou a zákazníkom
- výkon práce na základe dohody, v prípade serióznej dochádzky a výsledkov zamestnanca možnosť pracovného pomeru
- flexibilná pracovná doba je vhodná i pre študentov, či mamičky na materskej dovolenke, podmienkou je len schopnosť pochopenia a interpretácie agendy

Pracovná doba:
- pracovné dni, od 9:00 až 18:00 hod, min. dĺžka prac. zmeny je 4 hod
- požadujeme odpracovanie min. 40 hodín mesačne

Mzda:
- fixná mzda podľa počtu odpracovaných hodín + motivačná zložka v závislosti od kvality hovorov

- rodinná atmosféra, príjemný kolektív
- flexibilný pracovný čas
- možnosť rotácie v rámci ďalších kampaní
- získanie a zdokonalenie profesionálneho prejavu v telefonickom styku
- komunikačné školenia a motivačné aktivity

Hľadáme zamestnancov do interného stavu našej spoločnosti, ktorí budú vykonávať prácu v priestoroch klientského callcentra.
Nástup je možný priebežne počas mesiaca.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základné ovládanie práce s PC a programom Word a Excel
- plynulý rečový prejav bez logopedických chýb

Spoločnosť B+N Slovakia Facility Services je významným dodávateľom v oblasti Facility Services (upratovacie služby, technická správa budov, catering, administratívna a personálna podpora, SBS a integrované facility služby).

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1584590  Dátum zverejnenia: 10.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix od 2,50 € / hod brutto