Administratívny pracovník

B+N Slovakia Facility Services spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívne pracovníka na skrátený úväzok pre obchodné oddelenie.
Uprednostňujeme študentov právnickej vysokej školy.

Náplň Vašej práce:
- administrácia obchodných zmlúv
(podávanie informácií, scanovanie, nahrávanie, triedenie...)
- v prípade potreby pomocné administratívne práce
(tel. a mailová komunikácia, práca s MS Word / Excel...)
- pracovný čas - možnosť prispôsobiť sa k rozvrhu

Ponúkame Vám možnosť pracovať v spoločnosti s medzinárodným zázemím, spoznať stránku klienta i dodávateľa.
Na oplátku požadujeme úsmev na tvári, komunikatívnu znalosť anglického jazyka a profesionálne vystupovanie.

V prípade veľkého množstva zaslaných životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.
Výberové konanie bude ukončené po nájdení vhodného člena nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť B+N Slovakia Facility Services je významným dodávateľom v oblasti Facility Services (upratovacie služby, technická správa budov, catering, administratívna a personálna podpora, SBS a integrované facility služby).

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1344434  Dátum zverejnenia: 16.12.2016