Upratovač/upratovačka (Outlet Voderady)

ISS Facility Services spol. s r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hladame upratovačov/upratovačky na upratovanie administratívnych ako aj výrobných priestorov v Outlet Voderady.

V prípade Vášho záujmu posielajte Váš životopis na dole uvedenú adresu.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Iné služby

ISS Facility Services, spol.s r.o. je súčasťou spoločnosti ISS, ktorá bola založená v roku 1901 v Kodani. Spoločnosť ISS Facility Services je významným svetovým dodávateľom v oblasti Facility Services (upratovacie služby, technická správa budov, catering, administratívna a personálna podpora, SBS a integrované facility služby). Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce. Pobočky ISS Facility Services na Slovensku sídlia v mestách: Bratislava, Žilina a Košice.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné služby
Počet zamestnancov
3500
Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Spoločnosť ISS Facility Services spol. s r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
Adresa spoločnosti
ISS Facility Services, spol. s r. o.
Mokráň Záhon 2 Zobraziť na mape
821 04 Bratislava
ID: 1314197   Dátum zverejnenia: 10.9.2013
Lokalita: Trnavský kraj
Pozícia: Upratovačka
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke