Manipulant s platným oprávnením VZV

B+N Slovakia Facility Services spol. s r.o.

Miesto práce
okres Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v umyvárke - manipulácia s VZV
- pravidelná práca - zmenová prevádzka (2-zmenná / 7,5 hod.)
- pracovník ma vždy určený harmonogram služieb, podľa ktorého sa riadi
- PODMIENKOU je osvedčenie na VZV

kontaktná osoba: Jaroslav Závodský - 0905 525 552

- práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím a podporou medzinárodnej spoločnosti,
- príjemné pracovné prostredie,
- zamestnanecké benefity,
- možnosť sebarealizácie a odborného rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Spoločnosť B+N Slovakia Facility Services je významným dodávateľom v oblasti Facility Services (upratovacie služby, technická správa budov, catering, administratívna a personálna podpora, SBS a integrované facility služby).

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1010388  Dátum zverejnenia: 11.12.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou pri osobnom pohovore