Asistent/-ka obchodného oddelenia

iSicommerce s.r.o.

Miesto práce
Mýtna 15, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nasadzovanie PR
- nasadzovanie kampaní (cez system: openx, adocean - ak nejde kód, tak komunikácia s programátorom)
- dennodenne sledovanie PR / baner a a kontrola vývoja kampaní
- jednoduchšia tvorba bannerov
- aimmonitor uzle riešenie
- štatistiky sledovanie, vytváranie podkladov do prezentácií
- support partnerským portálom (odberatelia XML)
- pripravovanie prezentačných materiálov, asistencia obchodníkom
- monitoring konkurencie, screenshotovanie

• lístky na kultúrne alebo športové podujatia v rámci mediálnych partnerstiev

Spolu so životopisom, zašlite prosím aj motivačný list s informáciou prečo chcete byť súčasťou nášho obchodného tímu.

Výberové konanie - osobný pohovor sa uskutoční v sídle spoločnosti. O podrobnostiach výberového konania (miesto a čas) budeme vybraných uchádzačov včas informovať. Vybraným uchádzačom bude e-mailom zaslaná pozvánka na osobný pohovor a zároveň budú kontaktovaní telefonicky.

Vopred ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem s nami spolupracovať. Zaslaním životopisu dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. Tento súhlas platí až do jeho písomného odvolania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
HTML - Základy

Počet rokov praxe

2

Výborné počítačové zručnosti
Logické a analytické myslenie
Znalosť slovenského internetu
Interpretácia výsledkov

iSicommerce s.r.o. je dynamická IT spoločnosť prevádzkujúca internetové portály s dosahom na približne milión ľudí na Slovensku. Hlavné zameranie firmy je prevádzka odborného webu o zdraví Zdravoteka.sk, MedicSpark.cz, MedicSpark.de, MedicSpark.rs, MedicSpark.com.
ID: 2432209  Dátum zverejnenia: 11.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou