Obchodný manažér v médiách

iSicommerce s.r.o.

Miesto práce
Mýtna 15, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
04.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
fix + provízne podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu hľadáme obchodného manažéra, ktorý bude súčasťou produktov SITA a iSITA v oblasti online reklamy.

náplň práce:
- zodpovednosť za predaj produktov (plnenie stanovených plánov)
- príprava na stretnutia, stanovovanie si cieľov stretnutí
- vypracovávanie obchodných a marketingových riešení podľa požiadaviek a
analýza potrieb klienta
- vedenie a správa evidencie klientov
- aktívne vyhľadávanie nových a starostlivosť o existujúcich klientov
- účasť na podujatiach zameraných na podporu predaja

- práca v stabilnej a progresívnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- mobilný telefón
- získanie know-how profesionálneho obchodného manažéra
- na pracovné stretnutia je možné použiť firemné auto
- drobné benefity, ktoré potešia /lístky do kina, divadla, na festivaly.../

Informácie o výberovom konaní

Spolu so životopisom, zašlite prosím aj motivačný list.

Výberové konanie - osobný pohovor sa uskutoční v sídle spoločnosti. O podrobnostiach výberového konania budeme vybraných uchádzačov včas informovať.

Vzhľadom na vyšší záujem o uvedenú pozíciu, telefonicky oslovíme len uchádzačov, ktorí spĺňajú dané predpoklady.

Vopred ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem s nami spolupracovať. Zaslaním životopisu dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. Tento súhlas platí až do jeho písomného odvolania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
OpenOffice.org Writer - Základy
OpenOffice.org Calc - Základy
OpenOffice.org Impress - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúca obchodná prax v oblasti predaja
online reklamy, výhodou
- užívateľská znalosť práce s PC a internetom
- zodpovedná a samostatná osoba, schopná
pracovať v tíme
- výrazná, dynamická, presvedčivá a samostatná
osobnosť
- schopnosť plánovania, orientácia na výsledok
- prezentačné schopnosti
- spoľahlivosť, entuziazmus, chuť pracovať aj na
nových projektoch
- vzdelávanie v oblasti online

iSicommerce s.r.o. je dynamická IT spoločnosť prevádzkujúca internetové portály s dosahom na približne milión ľudí na Slovensku. Hlavné zameranie firmy je prevádzka odborného webu o zdraví Zdravoteka.sk, MedicSpark.cz, MedicSpark.de, MedicSpark.rs, MedicSpark.com.
ID: 2076191  Dátum zverejnenia: 25.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + provízne podmienky