Naším klientom je známa medzinárodná výrobná spoločnosť, ktorá je súčasťou úspešnej globálnej skupiny. Jej produkty nachádzajú uplatnenie v rôznych výrobných odvetviach, predovšetkým ale v celom hodnotovej reťazci v automobilovom sektore a v strojárenskej výrobe. Dôležitým faktorom úspechu a najväčším aktívom spoločnosti je motivovaný, profesionálne zdatný tím spolupracovníkov.
S cieľom posilniť top manažment slovenskej dcérskej spoločnosti (s lokalitou južne od Zvolena a severne od Levíc) hľadáme pre nášho klienta nového, vysokokvalifikovaného manažéra (m/f/d) na pozíciu riaditeľa závodu.

Plant Manager (automobilový priemysel/spracovanie kovov)

- región Levice/Zvolen
Pracovná náplň:
Ako riaditeľ závodu, ktorý priamo reportuje generálnemu riaditeľovi, budete dohliadať na približne 150 zamestnancov a zodpovedať za vedenie, riadenie a optimalizáciu výrobnotechnických a obchodných operačných oblastí v závode. Vaším hlavným cieľom bude zvýšenie spoľahlivosti procesov a produktivity pri zachovaní silného dôrazu na kvalitu a ekonomické faktory.
Čo vás očakáva?
  • Vedenie, riadenie a optimalizácia prevádzky závodu zahŕňajúca výrobnotechnické a obchodné funkcie.
  • Vývoj a implementácia stratégií pre optimalizáciu procesov a kvality produktov a služieb, vrátane štíhlej výroby, samokontroly pracovníkov a preventívnej údržby.
  • Zabezpečenie dodržiavania špecifikácií zákazníkov, usmernení kvality, právnych a tarifných predpisov.
  • Vykonávanie podrobného plánovania zdrojov, stanovenie rozpočtu nákladov a investícií v koordinácii s generálnym riaditeľom, ako aj riadenie aktuálnej likvidity a reportingu.
  • Zvyšovanie bezpečnosti procesov a produktivity pri zabezpečení dodržiavania štandardov kvality a cenovej efektívnosti.
  • Reprezentácia spoločnosti navonok i dovnútra.

Požiadavky:
Čo od Vás očakávame?
• Vysokoškolské vzdelanie v oblasti inžinierstva, ideálne so špecializáciou na technológiu spracovania kovov, výrobné inžinierstvo alebo súvisiace disciplíny. Výhodou je doplnkové vzdelanie / certifikácie v oblasti podnikového manažmentu.
• Viac ako 10 rokov praxe v porovnateľnej pozícii, ideálne v medzinárodnej spoločnosti so skúsenosťou s koordináciou rozličných funkčných oblastí, od výrobno-technických po obchodné aspekty.
• Znalosť moderných princípov výroby (ako Lean Production) a metód kvality (napríklad Six Sigma/ Green Belt).
• Schopnosti v oblasti zmenového manažmentu a certifikačných procesov.
• Silné analytické schopnosti a schopnosť efektívne pracovať s kpi´s
• Preukázateľné skúsenosti s efektívnym vedením a motiváciou tímov.
• Veľmi dobrú komunikácia v slovenskom a anglickom jazyku.
• Ideálne aj pokročilé znalosti materiálových vied - pochopenie vlastností a spracovania kovov, znalosť moderných výrobných technológií - CNC strojov, robotiky a automatizácie, ...
• Znalosť systémov riadenia výroby -ERP
• Prehľad o environmentálnych a bezpečnostných štandardoch
• Znalosť národných a medzinárodných štandardov kvality a regulačných požiadaviek v automobilovom priemysle.
• Schopnosť riadiť projekty a iniciatívy.
• Optimalizácia procesov (napr. využitím metód ako TQM, Kaizen a pod.)

Naša ponuka:
Čo Vám ponúkame?
Stimulujúce pracovné prostredie a rad benefitov, ktoré podporujú nielen profesijný rast, ale aj osobné pohodlie zamestnancov:
  • Práca v tejto pozícii vám poskytne príležitosť riadiť a formovať budúcnosť závodu, ako aj celého podniku, s možnosťami pre osobný a profesionálny rozvoj.
  • Budete mať príležitosť viesť tím odborníkov, ktorí sú zanietení pre svoju prácu a ktorí sú ochotní zlepšovať sa a inovovať.
  • Konkurenčný mesačný príjem na úrovni približne 5000 Eur, odmeňovanie zahŕňa taktiež bonusy v súlade s plnením stanovených KPIs a zodpovedajúce benefity
  • Súčasťou odmeňovania je aj možnosť poskytnutia firemného bytu

Ak máte vášeň pre kvalitu a inovácie a chcete sa podieľať na rozvoji výrobkov, ktoré definujú štandardy v metalurgickom priemysle, pošlite nám svoje podklady (CV v anglickom jazyku a krátky motivačný list s indikáciou možného termínu nástupu a očakávaného príjmu) emailom na adresu "[email protected]".
Prosíme vás aby ste uvideli aj značku pozície 102.245.
S uchádzačmi spĺňajúcimi požiadavky pozície radi preberieme bližšie detaily na dôvernom osobnom rozhovore.
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 4813163  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac