Naším klientom je renomovaná západoeurópska spoločnosť, ktorá na Slovensku pôsobí už viac ako desať rokov prostredníctvom svojej modernej výrobnej prevádzky v blízkosti Nitry.
Vo svojom segmente (výrobky z plastov s uplatnením v oblasti medicíny) patrí k rozhodujúcim svetovým dodávateľom.
S cieľom posilniť svoj technický tím hľadáme pre nášho klienta nového skúseného pracovníka na pozíciu

Technológ výroby (okolie Nitry)

(non-automotive / nemecká výrobná spolonosť)
Pracovná náplň:
Ako seniorný technológ budete mať zodpovednosť za komplexné technologické aspekty výroby v spoločnoti pôsobiacej v oblasti výroby produktov z plastov.
Spolu s ostatnými špecialistami firmy bude Vašou úlohou zabezpečenie plynulého chodu výrobného procesu. V tejto pozícii budete veľmi úzko spolupracovať s výrobno-technickým manažérom, manažmentom kvality, majstrami vo výrobe a interným tímom údržby.
Vašimi partnermi budú aj externí dodávatelia technológií a surovín. Takisto budete komunikovať s technológom a technickým tímom materskej spoločnosti.

Požiadavky:
Očakávame, že o túto pozíciu sa budú uchádzať skúsení uchádzači so vzdelaním v technickej oblasti (ideálne elektrika) a s viacročnou praxou v technickej oblasti / pozícii technológa vo výrobnej spoločnosti (ideálne v oblasti výroby plastov extrúziou/lisovaním/vstrekovaním, výhodou je skúsenosť s programovaním robotov / plc).
Pro-aktívny a vecný prístup k riešeniu problémov je rovnako dôležitý ako dobré komunikačné schopnosti.
S ohľadom na komunikáciu s materskou spoločnosťou v Nemecku je výhodou aj znalosť nemeckého alebo anglického jazyka.

Naša ponuka:
  • Dlhodobá práca v stabilnej, renomovanej a na celosvetovom trhu veľmi dobre etablovanej medzinárodnej výrobnej spoločnosti.
  • Zodpovedajúce ohodnotenie a benefity
  • Siroké možnosti ďalšieho vzdelávania.

Prosíme Vás, aby ste sa v prípade záujmu o túto pozíciu uchádzali zaslaním Vašich podkladov (CV v slovenskom a pripadne aj nemeckom/anglickom jazyku, motivačný list, fotografia a prípadné referencie) s uvedením značky pozície "P82TG" emailom na adresu "[email protected]".
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 3154134  Dátum zverejnenia: 8.8.2017