Manažér skladu (Ref. č.: VS116)

ISG, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V tejto pozícii budete reportovať riaditeľovi slovenskej pobočky. Vašou náplňou práce bude riadenie skladových aktivít včítane riadenia menšieho tímu. Budete zodpovedať za príjem a výdaj tovaru, správnu evidenciu v informačnom systéme spoločnosti, nákup a objednávky spotrebného materiálu, dodržiavanie procesov a noriem, komunikáciu s obchodným tímom a back-office a do istej miery aj s dodávateľmi a klientmi.

- Práca v dynamicky rastúcej spoločnosti s medzinárodným pozadím
- Zodpovedajúce ohodnotenie
- Možnosti ďalšieho rastu / vzdelávania

Prosíme Vás, aby ste sa v prípade záujmu o túto pozíciu uchádzali zaslaním Vašich podkladov (životopis v nemeckom jazyku a aj sprievodný list s indikáciou možného termínu nástupu a očakávaného príjmu) e-mailom na adresu "sklad@isg.sk". Do predmetu správy prosím uveďte značku pozície "VS116".
Uchádzačom samozrejme garantujeme zachovanie diskrétnosti počas celého výberového procesu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je spoločnosť so zahraničnou kapitálovou účasťou, ktorá pôsobí aj na Slovensku už niekoľko rokov v oblasti distribúcie zdravotných potrieb a zdravotníckych materiálov.
S cieľom posilniť rastúci tím spoločnosti hľadáme pre nášho klienta nového, skúseného pracovníka na pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Očakávame, že o túto zodpovednú pozíciu sa budú uchádzať kandidáti s niekoľkoročnou praxou v oblasti riadenia skladového hospodárstva, s dobrým prehľadom o ekonomike firmy. Osobnostné predpoklady ako dynamika, precíznosť, schopnosť samostatnej, systematickej a zodpovednej práce, odolnosť voči stresu a lojalita sú samozrejmým predpokladom.
Dôležitá je aj veľmi komunikatívna znalosť nemčiny a schopnosť pracovať s IT na dobrej užívateľskej úrovni.

ISG spol. s r.o. je medzinárodná personálno-poradenská spoločnosť ktorá od roku 1991 poskytuje svoje služby aj na Slovensku. ISG spol. s r.o. sa zaoberá poradenstvom pri vyhľadávaní a výbere uchádzačov na riadiace pozície a pozície špecialistov vo všetkých oblastiach hospodárstva, ako aj realizáciou manažérskych a personálnych auditov a hodnotiacich a rozvojových centier.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

ISG, spol s. r.o.
Štefánikova 47
811 04 Bratislava
ID: 2805256   Dátum zverejnenia: 9.11.2016