Naším klientom je veľmi úspešná výrobná spoločnosť s bohatou tradíciou výroby na Slovensku - ktorá patrí vo svojom segmente k trhovým lídrom (výroba produktov z plastov / non-automotive). Produkty spoločnosti nachádzajú uplatnenie na Slovensku aj celosvetovo. S cieľom posilniť riadiaci tím spoločnosti na západnom Slovensku hľadáme pre nášho klienta nového pracovníka na strategickú pozíciu

Výrobno-technický riaditeľ (výroba plastov / západné Slovensko)

Pracovná náplň:
Ako výrobno-technický riaditeľ budete reportovať generálnemu riaditeľovi spoločnosti. Budete zodpovedať za strategické riadanie firmy vo zverených oblastiach. Budete riadiť všetky výrobné-technické aktivity spoločnosti pôsobiacej v oblasti výroby plastov (extrúzia, vstrekovanie). Budete úzko spolupracovať s finančno-administratívnym riaditeľom firmy a aj s útvarom riadenia kvality, prostredníctvom vedúcich výroby budete riadiť výrobné tímy s viac ako 300 zamestnancami.

Požiadavky:
Očakávame, že o túto pozíciu sa budú uchádzať skúsení manažéri s praxou v oblasti riadenia výrobo-technických činností, ideálne v medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti výroby produktov z plastov.
Očakávame od Vás veľmi dobré strategické myslenie, schopnosť prenášať dlhodobé vízie spoločnosti do reality a samozrejme aj veľmi dobré riadiace schopnosti, samostatnosť, lojalita. Požiadavkou je aj veľmi dobrá znalosť anglického jazyka.

Naša ponuka:
  • Pôsobenie vo veľmi úspešnej, naďalej dynamicky rastúcej spoločnosti spoločnosti
  • pozícii zodpovedajúce ohodnotenie a benefity
  • možnosti ďalšieho osobnostného a odborného rastu

Ak túto pozíciu považujete za zaujímavú a chcete sa o ňu uchádzať, pošlite nám prosím vaše podklady (CV a motivačný list, prípadne fotografiu a referencie) spolu s indikáciou očakávaného príjmu a termínu možného nástupu emailom na adresu "[email protected]". Uveďte pritom prosím značku pozície P08.03.
Všetkým uchádzačom garantujeme zachovanie maximálnej diskrétnosti.
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 2206783  Dátum zverejnenia: 3.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodu