Naším klientom je významná výrobná medzinárodná spoločnosť, ktorá sa na Slovensku zaoberá predajom vlastných riešení a produktov

Key Account Manager pre predaj technických produktov na celom Slovensku

Pracovná náplň:
Hľadáme kandidáta, ktorý bude rozumieť obchodnej stratégii spoločnosti a tomu, ako prispieť k jej realizácii. Vašou hlavnou náplňou bude predaj širokého sortimentu technických produktov firemným klientom. Samozrejmosťou bude zodpovednosť za obchodné vzťahy s jestvujúcimi klientmi, za rozvoj obchodných príležitostí a komunikáciu so zákazníkmi. Taktiež do Vašej náplni práce bude patriť vytváranie ponúk, vybavovanie požiadaviek klientov, monitoring obchodných výsledkov a pravidelný reporting vedeniu spoločnosti.

Požiadavky:
K nevyhnutným predpokladom úspešnosti vo výberovom konaní patrí minimálne stredoškolské vzdelanie technického smeru (ideálne strojnícke alebo elektrotechnické), predchádzajúca skúsenosť na porovnateľnej pozícii, výborné komunikačné a prezentačné zručnosti, obchodný duch a schopnosť pracovať vo vysokom nasadení. Nutná je aj aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka. Schopnosť samostatného riešenia zverených úloh a veľmi dobrá úroveň obchodných zručností sú ďalšími očakávanými predpokladmi.

Naša ponuka:
Ponúkame veľmi zaujímavú prácu pre perspektívnu spoločnosť s významným postavením na trhu. K tomu zaujímavé finančné ohodnotenie, služobné auto a pravidelné odborné školenia.

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požadované kritériá, prosíme Vás o zaslanie životopisu na adresu: [email protected].
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 2180027  Dátum zverejnenia: 13.7.2015