Pre nášho klienta, medzinárodnú výrobnú spoločnosť s globálnou pôsobnosťou a dlhoročnou stabilnou pozíciou na slovenskom trhu, hľadáme do pracovného pomeru kandidáta na pozíciu

Sales Engineer Junior - Košice

Pracovná náplň:
K úlohám pracovníka na obsadzovanej pozícii bude patriť predaj riešení, technológií a produktov v oblasti bezpečnosti osôb a ochrane priemyselných prostredí v regióne východného Slovenska.
Vzhľadom na dlhoročnú úspešnosť spoločnosti ide predovšetkým o starostlivosť o existujúcich klientov, následne aj vyhľadávanie nových zákazníkov. Okrem toho pracovník na predmetnej pozícii bude pripravovať dokumentáciu pre výberové konania a návrhy obchodných zmlúv, zúčastňovať sa na firemných prezentáciách a analyzovať vývoj na trhu v relevantnom segmente.
Obsadzovaná pozícia môže byť vynikajúcou profesionálnou príležitosťou pre tohoročného absolventa vysokej školy, pretože hľadáme potenciál, ktorý sa bude v ďalších obdobiach rýchle rozvíjať.

Požiadavky:
Hľadáme kandidáta s ukončeným vysokoškolským prípadne stredoškolským vzdelaním technického smeru, aktívnou znalosťou anglického, prípadne nemeckého jazyka, vodičským preukazom skupiny B a užívateľskou znalosťou MS Office. Rýchla orientácia a adaptácia na potreby zákazníkov, nadšenie pre prácu v obchodnom prostredí a silné obchodné myslenie spolu s výbornými komunikačnými schopnosťami sú súčasťou ďalších predpokladov úspešného uchádzača.

Naša ponuka:
Úspešnému uchádzačovi ponúkame perspektívnu prácu v rozvíjajúcom sa segmente, prostredie úspešného a dynamického zamestnávateľa, priestor pre osobný a profesionálny rozvoj, dôkladné zapracovanie a kontinuálne ďalšie vzdelávanie. K pozícii patrí primerané finančné ohodnotenie, čiastočne závislé od výkonu, služobný automobil aj na súkromné účely a možnosť práce formou Home Office.

Prosíme uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá, aby nám poslali svoj životopis na adresu: zahradniková@isg.sk
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 2140400  Dátum zverejnenia: 12.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou