Pre nášho klienta, medzinárodnú výrobnú spoločnosť s globálnou pôsobnosťou a dlhoročnou stabilnou pozíciou na slovenskom trhu, hľadáme do jeho rozširujúceho sa tímu kandidáta do pracovného pomeru na novovytvorenú pozíciu

Sales Engineer

Pracovná náplň:
Pracovník na obsadzovanej pozícii bude zodpovedný za predaj komplexného spektra moderných riešení, technológií a produktov so zameraním na bezpečnosť osôb a ochranu priemyselných prostredí. K jeho úlohám bude patriť rozvoj vzťahov s existujúcimi zákazníkmi a získavanie nových zákazníkov v regióne stredného a severného, prípadne západného a južného Slovenska. Taktiež bude pripravovať dokumentáciu pre výberové konania, obchodné zmluvy a viesť obchodné rokovania. Bude sa tiež zúčastňovať na rôznych firemných prezentáciách, pripravovať informácie o akciách pre zákazníkov a vyhodnocovať vývoj trhu v relevantnom segmente.

Požiadavky:
K nevyhnutným predpokladom patrí ukončené vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie technického smeru, minimálne 5-ročná skúsenosť na porovnateľnej pozícii, aktívna znalosť anglického, prípadne nemeckého jazyka, užívateľská znalosť MS Office a vodičský preukaz sk.B. Hľadáme zrelú, charizmatickú osobnosť s výbornými komunikačnými schopnosťami a silnou orientáciou na zákazníka.

Naša ponuka:
Úspešnému kandidátovi ponúkame zázemie úspešnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti, predaj vynikajúcich riešení a produktov, možnosť práce formou Home Office, zaujímavé finančné ohodnotenie a služobný automobil aj na súkromné účely.

Prosíme uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá, aby nám poslali svoj životopis na adresu: [email protected].
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 2140341  Dátum zverejnenia: 12.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou