Pre nášho významného klienta, úspešnú a dynamicky sa rozvíjajúcu medzinárodnú spoločnosť hľadáme kandidáta na pozíciu

Špecialista marketingu - junior

Pracovná náplň:
Pracovník na obsadzovanej pozícii bude zodpovedný za plánovanie a realizáciu marketingových a propagačných aktivít, organizáciu marketingových kampaní, spoluúčasť pri príprave prezentačných materiálov, monitoring trhu a konkurencie, analýzu a spätnú kontrolu efektivity marketingových aktivít, ako aj za rozvoj a samostatné riadenie vlastných projektov.

Požiadavky:
Nevyhnutným predpokladom úspešnosti je ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, ideálne so zameraním na marketing, aktívna znalosť anglického jazyka a minimálne jednoročná skúsenosť v relevantnej oblasti. Hľadáme energickú, samostatnú a kreatívnu osobnosť so schopnosťou doťahovať veci do konca a so zmyslom pre detail. Dôležité sú aj veľmi dobré komunikačné a prezentačné schopnosti, presnosť a schopnosť vysokého pracovného nasadenia.

Naša ponuka:
Ponúkame zaujímavú prácu vo významnej, dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti, finančné ohodnotenie zodpovedajúce pozícii, firemné benefity a moderné pracovné prostredie.

Prosíme uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá, aby svoj životopis poslali na adresu: [email protected]
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 1925502  Dátum zverejnenia: 11.11.2014