Naším klientom je Semmelrock Stein+Design - spoločnosť, ktorá sa ako súčasť celosvetovo pôsobiacej skupiny Wienerberger Gruppe s viac ako 12.500 zamestnancami etablovala aj v regióne strednej a východnej Európy (CEE) na popredného dodávateľa vysokohodnotného spevňovania plôch.
"Passion for Paving" je ústredným mottom spoločnosti jednoznačne orientovanej na inovácie a perfektné spojenie estetiky a vysokej funkčnosti. Semmelrock Stein+Design pôsobí prostredníctvom svojej výrobnej prevádzky v Seredi úspešne aj na Slovensku.
S cieľom posilniť nadregionálny stredo-európsky tím spoločnosti v Seredi hľadáme pre nášho klienta nového odborníka na pozíciu:

Senior product manager / sales co-ordinator for CEE

Pracovná náplň:
Ako produktový manažér budete komplexne zodpovedať za špecifický produkt z portfólia spoločnosti. Budete reportovať priamo top-manažmentu spoločnosti na Slovensku a v rámci matrixovej štruktúry aj do centrály v Rakúsku.
Vašou úlohou bude koordinácia obchodných aktivít na jednotlivých trhoch a spolupráca s regionálnymi obchodnými tímami (A, SK, CZ, PL, HU ...). Budete veľmi úzko spolupracovať s medzinárodným marketingom skupiny ohľadne marketingovej podpory Vám zvereného produktu a samozrejme aj s ostatnými útvarmi - výrobou (koordinácia výrobných aktivít v závislosti od vývoja dopytu po produktoch), s centrálnym útvarmi supply chain, obchodu, financií, kvality.

Požiadavky:
Očakávame, že o túto vynikajúcu kariérnu príležitosť s nadregionálnou kompetenciou sa budú uchádzať kandidáti/kandidátky so relevantnou skúsenosťou v oblasti produktového manažmentu (ideálne technický produkt a regionálna pôsobnosť) alebo skúsenosťou s koordináciou obchodu/výroby podobného typu produktov.
Vynikajúce strategické myslenie, zmysel pre inováciu, negociačné schopnosti, schopnosti v oblasti riadenia, cieľavedomosť, dynamika, flexibilita a vysoká miera lojality sú nevyhnutnými požiadavkami na uchádzačov o túto pozíciu. Takisto je nevyhnutnou aj veľmi dobrá znalosť anglického jazyka, dodatočná znalosť nemčiny je určite výhodou.

Naša ponuka:
Úspešnému uchádzačovi / uchádzačke ponúkame príležitosť práce s rozsiahlymi kompetenciami v regióne CEE, s vynikajúcim produktom a v renomovanej spoločnosti a samozrejme pozícii zodpovedajúce ohodnotenie a možnosti ďalšieho rastu.

V prípade že Vás táto jedinečná príležitosť oslovila, uchádzajte sa prosím zaslaním Vášho profesného životopisu a motivačného listu výlučne v nemeckom alebo anglickom jazyku e-mailom na adresu "[email protected]". Uveďte pritom prosím značku pozície "P09PMS".
Všetkým uchádzačom samozrejme garantujeme zachovanie maximálnej diskrétnosti počas celého priebehu výberového konania.
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 1861825  Dátum zverejnenia: 9.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou