Naším klientom je úspešná medzinárodná spoločnosť s dlhodobým a silným postavením na slovenskom trhu.

Mzdová účtovníčka

Pracovná náplň:
K úlohám kandidáta / kandidátky na obsadzovanej pozícii bude patriť komplexné vedenie mzdovej agendy, výpočet miezd zamestnancov spoločnosti a ich výplata. Taktiež zodpovednosť za výpočet zrážok a odvodov a ich realizáciu. Okrem toho bude zastrešovať úlohy v oblasti plánovania a čerpania miezd ako aj súvisiacu organizačnú a administratívnu agendu.

Požiadavky:
Hľadáme kandidáta / kandidátku s minimálne stredoškolským vzdelaním a minimálne 5 ročnou praxou na pozícii mzdová účtovníčka. Nevyhnutným predpokladom úspešnosti je znalosť mzdových predpisov a znalosť práce s účtovným programom. Očakávame spoľahlivú a samostatnú osobnosť so zmyslom pre detail, odolnosťou voči záťaži a výbornými predpokladmi pre tímovú prácu.

Naša ponuka:
Ponúkame vynikajúce pracovné prostredie a prácu vo veľmi dobrom tíme.
K pozícii patrí veľmi zaujímavé finančné ohodnotenie a komplexný systém benefitov.

Prosíme kandidátov, aby posielali svoje životopisy na adresu: [email protected].
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 1853627  Dátum zverejnenia: 2.9.2014