Naším klientom je renomovaná západoeurópska spoločnosť, ktorá na Slovensku pôsobí už viac ako desať rokov prostredníctvom svojej výrobnej prevádzky na západnom Slovensku.
Vo svojom segmente (výrobky z plastov s uplatnením v oblasti medicíny) patrí k rozhodujúcim svetovým dodávateľom.
S cieľom posilniť svoj technický tím v oblasti extrúzie plastov hľadáme pre nášho klienta nového pracovníka na pozíciu

Technológ extrúzie plastov (západné Slovensko / Nitriansky kraj)

Pracovná náplň:
Ako technológ/vedúci technológ budete mať zodpovednosť za technologické aspekty v oblasti výroby plastov extrúziou (5 extúderov). Predovšetkým po technickej stránke budete riadiť tím 8 extúderistov striedajúcich sa v 4 smenách nepretržitej výrobnej prevádzky.
Budete veľmi úzko spolupracovať s manažérom a majstrami výroby, manažérom kvality ako aj s externými dodávateľmi technológií a surovín. Takisto budete komunikovať s technickým tímom materskej spoločnosti.

Požiadavky:
Očakávame, že o túto pozíciu sa budú uchádzať skúsení uchádzači s praxou v oblasti technológie výroby plastov a so špecifickými skúsenosťami s extrúziou. Proaktívny a vecný prístup k riešeniu problémov je rovnako dôležitý ako dobré komunikačné schopnosti a schopnosť riadiť menší tím spolupracovníkov. S ohľadom na komunikáciu s materskou spoločnosťou v západnej Európe je výhodou aj dobrá znalosť nemeckého alebo anglického jazyka.

Naša ponuka:
  • Práca v renomovanej medzinárodnej výrobnej spoločnosti
  • zodpovedajúce ohodnotenie a benefity
  • možnosti ďalšieho vzdelávania

Prosíme Vás, aby ste sa v prípade záujmu o túto pozíciu uchádzali zaslaním Vaších podkladov (CV v slovenskom a nemeckom/anglickom jazyku, motivačný list, fotografia a prípadné referencie) s uvedením značky pozície "P14009" emailom na adresu "[email protected]".
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 1709936  Dátum zverejnenia: 7.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 EUR/mesiac