Dispečer/ka

ISC Trans, s.r.o.

Miesto práce
Hraničná 18, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou dispečera je organizácia práce šoférov podľa požiadaviek klienta a plánovanie prepráv tak, aby bola zaistená ich rentabilita.

1. Administratíva
Zabezpečuje telefonickú komunikáciu.
Preberá, triedi a spracúva poštu, príp. ju odovzdá účtovnému oddeleniu.
2. Dispečing
Riadenie a kontrola ľudských a materiálnych zdrojov spoločnosti (vozidlá, šoférov, PHM,..)
Hlavným cieľom dodržiavať vopred stanovené termíny a uskutočňovanie cieľov spoločnosti za najvýhodnejších podmienok.
3. Riadenie vodičov
4. Prehľad údržby voz.parku
Zodpovedá za stav vozového parku v súlade s pokynmi nadriadeného, vedie si záznam a plánuje údržby.
5. Prehľad riadenia
Vedie si záznam o rentabilite jednotlivých vozidiel (podľa plánu prepráv) a raz týždenne konzultuje situáciu s konateľom.

Životopisy prosím posielať v slovenskom a francúzskom jazyku alebo anglickom jazyku.

Pre bližšie informácie prosíme kontaktovať p. Gálikovú 0917 637 953. Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov s pozvaním na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti v doprave podmienkou!
- aktívny a zodpovedný prístup k práci, komunikatívnosť, samostatnosť, organizačné schopnosti, spoľahlivosť.
- Nemecký/ Rumunský / Chorvátsky výhodou, nie podmienkou

Spoločnosť ISC Trans, s.r.o. je medzinárodná spoločnosť, ktorej hlavnou činnosťou je zakladanie spoločností na Slovensku a Portugalsku, najmä v oblasti dopravy a priemyslu, zároveň poskytuje služby v oblasti účtovníctva, spracovaní personálnej a mzdovej agendy a administratívne služby. ISC Trans, s.r.o je známa svojou diskrétnosťou ako aj kvalitou poskytovaných služieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Hraničná 18
821 05 Bratislava
ID: 2749768   Dátum zverejnenia: 7.11.2016