Vodič MKD

ISC Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pre klienta vodičov medzinárodnej kamiónovej dopravy v krajinách EÚ (najmä Francúzsko, Nemecko, Benelux) a s tým súvisiace činnosti, podľa pokynov zamestnávateľa. Turnusová práca.

- stabilná spoločnosť
- vyplácanie mzdy na účet vo výplatnom termíne
- dodržiavanie legislatívy o organizácií pracovného času v doprave

Blizsie informacie ohladom pracovnej pozicie na telefonnom cisle 0917 940 331.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

- platné doklady, psychotesty a lekárska prehliadka
- skúsenosti s vedením kamiónu v rámci EÚ
- dodržiavanie predpisov
- spoľahlivosť a dochvíľnosť
- slušné vystupovanie pri kontakte s klientmi

Spoločnosť ISC Slovensko je nezávislá, na trhu stabilne pôsobiaca účtovná spoločnosť, ktorá svojim klientom poskytuje komplexné služby v oblasti účtovníctva, personalistiky a miezd a zmien v obchodnom registri. Svoje služby poskytujeme už od r. 2008 a v r. 2011 sme expandovali aj do Portugalska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1702563  Dátum zverejnenia: 1.3.2017