Programátor PLC

IS - Industry Solutions, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacMáme zákonnú povinnosť zverejniť v inzerovanej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v platovej ponuke. + info zamestnanecké výhody a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Programovanie PLC sytémov
- úprava výstupov z projektovej dokumentácie
- vývoj aplikačného SW a jeho oživenie a odladenie
- programovanie aplikácií podľa zadania zákazníka
- analýzy systémov a návrhy riešení na mieru
- vytvorenie programovej dokumentácie pre projekt a obsluhu
- záznamy o skúšaných obvodoch
- oživenie, oskúšanie a uvedenie do produkcie
- práca si vyžaduje cestovanie, zahraničné pobyty na stavbách v určitých fázach projektu

- 20% bonifikácia z ročného platu
- 35% odlučné zo základnej mzdy
- 200€ ročný príspevok na spoločenské, športové a kultúrne podujatia
- 3% príspevok do III.piliera zo strany zamestnávateľa
- stravný lístok v hodnote 5,5€ s príspevkom zamestnanca 0,05€/lístok
- 400€ príspevok pri narodení dieťaťa
- mobilný telefón aj na súkromné účely
- teambuildingové akcie
- flexibilná pracovná doba
- notebook
- sociálny program
- možnosť ďalšieho profesijného rastu
- priateľské pracovné prostredie

Rozširujeme náš tím o nových kolegov. Ponúkame možnosť aj absolventom vysokých škôl s požadovaným zameraním k zaškoleniu v našej spoločnosti a po zapracovaní aj s možnosťou dlhodobej spolupráce.
Svoje žiadosti zasielajte spolu s motivačným listom na uvedený e-mail.

Vzhľadom na veľké množstvo žiadosti budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí splnili zadané požiadavky. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, automatizácia, zameranie riadiaca technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia v technickej dokumentácií
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- znalosť čítania elektrotechnických schém
- skúsenosti v oblasti procesnej automatizácie
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnikov
- ochota cestovať- práca aj v zahraničí
- práca s PC na pokročilej úrovni
- schopnosť technicky uvažovať a byť schopný riešiť situácie
- odolnosť voči stresu
- samostatnosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- iniciatívnosť

- priemyselná automatizácia a dodávka elektro zariadení pre priemysel,
- technologický rozvod elektrickej energie,
- meranie a regulácia,
- výroba rozvádzačov,
- riadenie pohonov
- VVN/VN/NN distribúcia,
- infraštuktúra priemyselných objektov
- dopravné projekty

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2147016  Dátum zverejnenia: 6.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac