Területi képviselő

Iron Trade Havellant Kft.

Slovakia, Besztercebányai megye, Zsolna megye - Žilina megye, Trencsén megye - Trenčín megye, Nagyszombat megye - Trnava megye, Nyitra megye - Nitra megye, Eperjes megye - Prešov megye, Kassa megye - Košice megye, Pozsony - Bratislava

Magyarország egyik piacvezető kötőelem nagykereskedése szlovákiai leányvállalatához

munkatársat keres.

Feladatok:
• Cég területi képviselete
• Új ügyfelek, értékesítési lehetőségek felkutatása
• Jelentések készítése az értékesítési tevékenység alakulásáról
• Az adott terület piaci helyzetének folyamatos figyelése, a megszerzett információk továbbítása cég központjába

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
• Munkavégzéshez gépjármű, mobiltelefon, laptop
• Alapbér + teljesítményarányos jutalék

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkaidő:
Kötetlen, heti 40 óra

Jelentkezési határidő:
2015.02.06

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a [email protected] e-mail címre várjuk, a pozíció megjelölésével.

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Elvárások:
• Legalább 3 éves értékesítési, üzletkötői tapasztalat
• "B" kategóriás jogosítvány
• Magyar és szlovák nyelv tárgyalási szintű ismerete
• Angol nyelv ismerete előnyt jelent
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Minimum középfokú végzettség
• Magabiztos fellépés, kulturált megjelenés
• Kiváló kommunikációs készség, megbízhatóság
• Munkához való aktív hozzáállás, dinamikus és meggyőző személyiség
• Lakhely: ideális esetben Szlovákia közép- ill. nyugati országrésze

Előny:
• Kötőelem és szerszám értékesítés területén szerzett tapasztalat

ID: 1972623  Dátum zverejnenia: 8.1.2015