Account Executive

IRON MOUNTAIN SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Rača
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Fixná mzda + pohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Generovať výnosy v portfóliu súčasných/ zverených zákazníkov na danom geografickom území prostredníctvom nasledujúcich produktov
- Sledovať trendy na miestnom trhu a na základe získaných informácii určovať dopad na zverených zákazníkov
- Monitorovanie požiadaviek zverených klientov , identifikácia požiadaviek na špeciálne projekty, resp rozšírenie portfólia o ďalšie segmenty služieb
- Analyzovať potreby zverených zákazníkov a hľadať príležitosti pre ich udržanie
- Podávať správy o predajnom výkone a najnovšej predpovede v súlade s postupmi spoločnosti pri podávaní správ

- Služobný automobil
- Práca v stabilnej spoločnosti,
- Príspevok zamestnávateľa na 3. pilier dôchodkového sporenia po 1 roku v spoločnosti,
- Stravné lístky,
- Teambuilding,
- Vianočný večierok,
- Mladý dynamický kolektív,
- Iné

Svoj životopis v SJ zasielajte e-mailom a do predmetu správy prosím uveďte NÁZOV POZÍCIE o ktorú máte záujem. Vzhľadom k veľkému ohlasu uchádzačov o zamestnanie budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky pracovnej pozície. Podľa zákona č.428/2002 Z.z. v žiadosti uveďte Váš súhlas so spracovaním vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Prax v oblasti starostlivosti o zákazníka
- Prax v oblasti CRM v nadnárodnej spoločnosti výhodou
- Vysoké nároky na osobnú flexibilitu
- Odolnosť voči stresu
- Ochota cestovať po celom území SR

- Bezúhonnosť (čistý Výpis z registra trestov),
- Príjemné vystupovanie,
- Zodpovedný prístup k práci,
- Prispôsobivosť a flexibilita,
- Ochota pracovať,
- Presnosť a precíznosť,
- Logické myslenie,
- Pamäť,
- Dôraz na kontrolu,
- Schopnosť pracovať v tíme,
- Schopnosť učiť sa novým veciam,
- Zdravotná spôsobilosť

Iron Mountain je svetovým lídrom v oblasti manažmentu a správy dokumentov.
Naša slovenská pobočka je súčasťou korporácie, ktorá pôsobí v 54 krajinách sveta. Poskytujeme komplexné riešenia v oblasti správy dokumentov pre spoločnosti pôsobiace v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, retailu a IT na Slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2304789  Dátum zverejnenia: 27.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fixná mzda + pohyblivá zložka mzdy