Predajca online reklamného priestoru

IRISCOM, s. r. o.

Miesto práce
okres Komárno
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.10.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj online reklamného priestoru pre portál www.bumm.sk.
- aktívny predaj služieb portálu
- konzultácia a návrhy internetových kampaní a s tým spojená administratíva
- vyhľadávanie a získavanie nových klientov
spolupráca s existujúcimi klientami

ponuka je zverejnená pre spoločnosť Netkom s.r.o., ktorá je majiteľom portálu www.bumm.sk

Práca je vo forme živnosti, kde predajca získava plat v závislosti od predanej reklamy.

Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí prešli prvým kolom na základe poslaného CV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hladáme schopných predajcov ONLINE reklamy. Uchádzač musí rozumieť online svetu, mať minimálnu skúsenosť s podobnou prácou. Keďže ide o región KOMÁRNO, ovládanie maďarského jazyka je základný predpoklad.
-cit pre obchod a aktívny prístup k prideleným úlohám
-skúsenosti s telefonickým predajom výhodou

Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním služieb v PR

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2262623  Dátum zverejnenia: 25.9.2015