Logo IRIS SH, s.r.o.

.NET programátor

IRIS SH, s.r.o.

Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 2 200 EUR/mesiacFinálna výška mesačnej mzdy závisí od skúseností a kvalifikácie uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vývoj a údržba webových aplikácií, API rozhraní v technológiách platformy .NET, .NET Core,
  • Písanie čistého a efektívneho kódu,
  • Testovanie a oprava chýb softvéru,
  • Spolupráca s tímom na analýze požiadaviek a návrhu riešení

  • perspektívne, stabilné pracovné miesto,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania,
  • po dohode možnosť práce z domu,
  • profesijný rast,
  • sociálny program - benefity

V prípade, že Vás pozícia zaujala a spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected].

Spoločnosť IRIS SH, s.r.o. bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET, .NET Core - Pokročilý
ASP.NET Core MVC - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Pokročilý
REST API, SOAP - Mierne pokročilý
AngularJS, ReactJS - Pokročilý
Bootstrap - Pokročilý
Git, Azure DevOps - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Zodpovedný prístup k práci, pridelené úlohy rieši samostatne a iniciatívne, analytické myslenie, chuť učiť sa nové technológie.

Spoločnosť IRIS SH, s.r.o. vznikla v r. 2001 ako nevyhnutná podpora informatizácie a vývoja informačných systémov pre rozširujúce sa portfólio skupiny IRIS. Spoločnosť IRIS SH, s.r.o. je orientovaná na vlastný vývoj informačných systémov, kontrolné mechanizmy a overovacie systémy v oblasti motorových vozidiel a dokladov www.ko.sk, www.rpzv.sk. Súčasťou portfólia spoločnosti je implementácia komplexných softvérových riešení, informačných a evidenčných systémov, vrátane hardvérových a softvérových dodávok.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Tóth
E-mail: poslať životopis
ID: 4823176  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac