Pekársky technológ / Obchodný zástupca

Ireks Enzyma s.r.o.

Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Od 1000€ a viac, finančné ohodnotenie závislé na znalostiach uchádzača + odmena za predaj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie pekárenského technologického servisu v regióne a pomoc pri riešení odborných problémov u zákazníkov.

- Zázemie v stabilnej spoločnosti so zahraničnou účasťou
- Zodpovedajúce platobné ohodnotenie
- Služobný automobil
- Mobilný telefón
- Notebook/Tablet

Prosíme o zaslanie aktuálneho štruktúrovaného životopisu poštou alebo e-mailom na uvedenú adresu.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

PEKÁR

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Výučný list v odbore "Pekár", prípadne predošlá práca v pekárni - výhodou
- Vodičský preukaz skup. B - podmienkou!
- Znalosť Anglický/Nemecký/Maďarský jazyk výhodou, ale nie podmienkou
- Komunikatívnosť
- Silná orientácia na zákazníkov a ciele
- Zodpovednosť a samostatnosť
- Kreativita
- Schopnosť verejne vystupovať
- Ochota cestovať, alebo školiť sa v zahraničí
- Ochota neustále sa vzdelávať a zlepšovať sa

Ireks Enzyma s.r.o. patrí do skupiny RUCKDESCHEL group - koncernu IREKS z nemeckého Kulmbachu. Na slovenskom trhu firma pôsobí od r. 1993, kde zaberá vedúce postavenie so zlepšujúcimi prípravkami do pečiva a chleba. Rastúce nároky na kvalitu výrobkov rieši systémom činnosti podľa európskej normy ISO 9001:2015 a FSSC 22000.

Spoločnosť Ireks Enzyma s.r.o. je držiteľom ocenení:

Business Superbrands Slovakia 2022;
Business Superbrands Slovakia 2021;
Business Superbrands Slovakia 2020;
Business Superbrands Slovakia 2019;
AAA - Hodnotenie najvyššej dôverihodnosti 2018 (Bisnode);
TOP 10 firiem regiónu 2017 - 10. miesto (vo svojej kategórii);
TOP 10 firiem regiónu 2016 - 9. miesto (vo svojej kategórii);
TOP 10 firiem regiónu 2015 - 5. miesto (vo svojej kategórii).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2009201  Dátum zverejnenia: 10.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1000€ a viac, finančné ohodnotenie závislé na znalostiach uchádzača + odmena za predaj