Pracovník na oddelení logistika/sklad _ zaujímavé mzdové ohodnotenie + benefity

IRDistribution, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihned
1 320 EUR/mesiacNABOROVY BONUS VO VYSKE 855,33 Eur v hrubom - 600 Eur v čistom Mzda sa skladá zo zakladnej mzdy 1140eur brutto + variabilná zložka mzdy 180eur brutto - spolu 1320eur brutto = 1000 EUR - v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v mladom kolektíve na Logistickom oddelení spoločnosti zaoberajúcou sa veľkoobchodným predajom mobilných telefónov , bielej a čiernej techniky.
Stručná charakteristika prace:
Práca v sklade - skladník _ expedient
Príprava a expedícia zásielok.
Manipulovanie s tovarom pri prijme a vydaji tovaru , vykladanie + nakladanie tovaru z/do aut. Vysokozdvižný vozík je súčasťou skladu.
Rozvoz tovaru naším zákazníkom firemnou dodávkou.

NABOROVY BONUS VO VYSKE 855,33 Eur v hrubom - 600 Eur v čistom

Nadštandardné platové ohodnotenie .
Firemné akcie, teambuildingy
Ovocný deň
Pitný režim - minerálky
Káva z kávovaru - neobmedzene
Práca v mladom kolektíve.
Po uplynutí skúšobnej doby a v prípade dlhodobej spolupráce možnosť získania preukazu na vysoko zdvižný vozík VZV -.
Pridelené pracovné oblečenie

Práca v mladom kolektíve v priestoroch firmy.
Pracovná doba od 8:30 do17:00 hod.
Voľné víkendy
IBA VÁŽNY ZÁUJEMCA.
Životopis prosím poslať na uvedenú mailovú adresu.
Podmienkou prijatia je potrebné potvrdenie od lekára na zdravotnú spôsobilosť vykonávať takýto druh práce a výpis z registra trestov . Náklady na potvrdenia preplatíme.

Vzhľadom na veľký záujem uchádzačov budú oslovení iba tí, ktorí spĺňajú stanovené kritéria a podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zvládanie stresových situácií , prispôsobivosť , komunikačné schopnosti , spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie zmysel pre poriadok.
Trestná bezúhonnosť.

Distribútor mobilných telefónov a originálneho príslušenstva s medzinárodným pôsobením.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavel Horníček
Tel.: +421905602462
E-mail: poslať životopis
ID: 4755015  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 320 EUR/mesiac