Merací technik (3D) - automobilový priemysel

IQLOGY, s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho 7/B, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Vysoko konkurenčný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohy :
• Podpora manažéra meracích služieb pri identifikácii, resp. riešení obchodných príležitostí a oslovovaní potenciálnych klientov
• Komunikácia s klientom a následná realizácia dohodnutých služieb podľa požiadaviek klienta:
o meracie služby 3D
o demo-prezentácie
o školenia personálu klienta aj vlastnej firmy
o analýza výsledkov a vyhodnotenie pre klienta
• Príprava meracích templates v prostredí PolyWorks
• Účasť na rokovaniach pri interpretácii/ prezentácii výsledkov merania
• Ad hoc podpora klientov pri plánovaní, realizácii alebo kontrole opatrení na zlepšenie kvality produktov, procesov
• Plní ďalšie ad hoc úlohy a činnosti podľa pokynov nadriadených

Úlohy - ROZVOJ:
• Intenzívny vlastný profesionálny rozvoj v oblasti metrológie
• Aktívne angažovanie sa pri rastových aktivitách firmy

Zodpovednosti:
• Príprava meracích templates v prostredí PolyWorks podľa špecifikácií klienta a ich optimalizácia u klienta
• Vypracovanie dokumentácie načas a podľa špecifikácie

Kompetencie:
• Vyžiadanie vstupov od ostatných členov tímu
• Vyžiadanie vstupov/ údajov od klienta
• Komunikácia so zástupcami klienta pri príprave alebo realizácii meracích služieb

Kvalifikačné požiadavky na pracovnú pozíciu:
VŠ, SŠ – technický smer, optimálne v oblasti metrológie alebo riadenia kvality vo výrobných procesoch

Dĺžka odbornej praxe a skúsenosti:
Pozícia vhodná aj pre absolventa VŠ; prax je vítaná.

Možnosť dlhodobej práce pre renomovaných výrobcov automobilov v Európe a Zámorí.
Detailne budú výhody prediskutované s vybranými kandidátmi.

Zvýhodnení budú uchádzači s poskytnutými vysokými odbornými (a ľudskými) referenciami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

STU

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

- Tvorivosť a schopnosť riadiť sa dlhodobými cieľmi
- konštruktívnosť v riešení problémov,
- zmysel pre spoluprácu v tíme
- zodpovednosť
- poraktívny prístup v práci

Sme dynamický tím 10 ľudí, IQLOGY pôsobí od 2016 v Bratislave v rozmanitých automatizačných a meracích projektoch najmä v automobilovom priemysle s využívaním nových technológií a ISO 9001 - Systém manažérstva kvality. Baví nás navrhovať inovatívne automatizačné riešenia.

IQLOGY je naša srdcovka a do tímu hľadáme ďalšieho šikovného človeka, ktorý sa s nami bude podieľať na príprave a následnej realizácie projektov spolu s naším tímom. Váš odborný pohľad a názor nás zaujíma. Každý projekt je jedinečný, vyžaduje znalosť a tvorivosť. Radi privítame nového člena tímu našej "krvnej skupiny" (zapálený pre vec, pracovitý, pedant).

Pre predstavu organizácie práce, pracujeme spolu z Bratislavy pre rýchlu interakciu, občasný HO je možný, využívame online tools a cloud riešenia tam, kde sa dá: Trello, Google Drive, Google Chat a ďalšie.

Pozrite si, čomu sa venujeme: odkaz na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCsUUChT_yqtBSCFOfqhsfMA

Pozrite si náš web: http://www.iqlogy.com/

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3164306  Dátum zverejnenia: 5.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Vysoko konkurenčný