Medicínský Reprezentant i absolventi VŠ (BA) IQM:1958

IQ-MED a.s.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Švýcarská farmaceutická společnost se sídlem v Praze hledá vhodného kandidáta/ku na pozici Medical Representative.

Náplň práce:
  • navštěvování lékařů - ped, gyno, gastro..., lékárny poskytování odborných rad a informací
  • budování a udržování dobrých pracovních vztahů s klienty
  • účast na odborných konferencích a školeních

Požadujeme:
  • min. SŠ vzdělání v oboru zdravotnictví, farmacie nebo příbuzných oborů (i absolventi). Zdravotní sestry výhodou.
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • kreativitu a flexibilitu
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • zkušenosti s PC, Word, Excel, PowerPoint, Internet

Nabízíme:
  • odborné školení
  • dynamickou a samostatnou práci
  • práci v příjemném kolektivu
  • služební automobil, mobilní telefon a notebook

V případě, že Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat své strukturované CV v ČJ a AJ s fotografií.
Do výběrového řízení mohou být zahrnuti pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadavky.

Rádi bychom Vás upozornili, že zasláním svého životopisu a dalších osobních materiálů udělujete společnosti IQ-MED a.s., se sídlem Na Farkáně I 136/17, Praha 5, souhlas se zpracováním a uchováváním Vašich osobních údajů pro účely zprostředkování práce, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů", ve znění pozdějších předpisů.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3021164  Dátum zverejnenia: 19.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.