Product Manager Slovakia

IQ-MED, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.05.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pro našeho klienta, švýcarskou mezinárodní farmaceutickou společnost, která působí v zemích Střední a Východní Evropy, hledáme pro rozvoj nové pobočky na Slovensku pro target PEDIATRIE, ORL, lékárny spolupracovníka na pozici:

Product Manager Slovakia s výhledem na samostatnou pozici Country Manager Slovakia

Mezinárodní aspekt:
Ve spolupráci s ostatními pobočkami (CZ, HU,RO) a vedením společnosti (SWISS) budete zodpovědná/ý za provoz a rozvoj kanceláře společnosti a rozvoj portfolia produktů ve svěřeném regionu.

Popis pracovní pozice:
Na počátku budete „One Lady/Man Show“ na Slovensku včetně intenzivní práce v terénu!!

1) Rozvoj portfolia společnosti ve svěřeném regionu
Budete zodpovědná/ý za zavádění nových přípravků v regionu Slovensko, za udržování a rozvoj prodejů stávajících, již zavedených přípravků. Budete se podílet na tvorbě krátko- a střednědobé strategie pobočky, tvorbě portfolia a plánování jeho rozvoje. Budete odpovědný/á za vyjednávání se státními úřady, zdravotními pojišťovnami, lékárenskými a zdravotnickými řetězci, stejně jako vedoucími odborníky v příslušných oborech medicíny.

2) P& L
Budete vytvářet slovenskou sekci Business Plan, analýzy pro jednotlivé produkty a pro celkové strategické směřování pobočky.

3) Budete rozvíjet image společnosti a svěřených produktů.
Stanete se ambasadorem společnosti a jejich produktů ve svěřeném regionu.

4) Postupně bude následovat přikročení k vytvoření, vedení, aktivizaci a kontrole týmu obchodních zástupců a podpůrných prodejních týmů.

Vyberete si vlastní tým obchodních reprezentantů pro propagaci produktů společnosti.
Budete samostatně propagovat přípravky u VIP klientů a KOL’s.
Najdete a navrhnete vlastní cesty, jak stimulovat a motivovat svěřený tým obchodních zástupců pomocí prodejních nástrojů a systému bonusů.
Pozice je spojena s častým cestováním - office Bratislava.

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* výjimečný profesionální růst „z terénu na pozici Country Manager“
* profesionální podpora ve všech specializovaných oblastech CZ
* automobil, notebook, telefon
* motivující ohodnocení v závislosti na výsledcích
* nástup: 1.5.2015 či dohodou

Informácie o výberovom konaní

V případě, že Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat své strukturované CV s fotografií.
Do výběrového řízení mohou být zahrnuti pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadavky.

Rádi bychom Vás upozornili, že zasláním svého životopisu a dalších osobních materiálů udělujete společnosti IQ-MED a.s., se sídlem Na Farkáně I 136/17, Praha 5, souhlas se zpracováním a uchováváním Vašich osobních údajů pro účely zprostředkování práce, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů", ve znění pozdějších předpisů.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicína nebo přírodní vědy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Profil uchazeče:
* vysokoškolské vzdělání (medicína nebo přírodní vědy), minimálně vyšší odborné vzdělání v tomtéž směru
* předchozí úspěšná zkušenost v oblasti farmaceutického průmyslu na prodejní a marketingové pozici (úspěšný a výjimečný reprezentant, Key Account Manager, Junior Product Manager)
* každodenní práce s analýzami a forecasty
* znalost legislativního a marketingového prostředí farmaceutického průmyslu na Slovensku
* pokročilá angličtina
* pro-klientské zaměření
* schopnost utvářet strategie a přijímat rozhodnutí
* rozvinuté obchodní dovednosti, vyjednávací schopnosti
* sebekázeň a sebekontrola, samostatnost v rozhodování
* vytrvalost a ambice k vlastnímu růstu
* schopnost vytvářet vztahy, dynamika a obětavost

Předchozí úspěšná zkušenost v oblasti farmaceutického průmyslu na prodejní a marketingové pozici (úspěšný a výjimečný reprezentant, Key Account Manager, Junior Product Manager)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Farmaceutická agentúra poskytujúca medicínsko-marketingové poradenstvo, služby v oblasti registrácie liekov, klinické hodnotenie, cenové porovnanie prípravkov v EU, cenotvorba, ľudské zdroje.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2069320  Dátum zverejnenia: 1.4.2015