Product Manager

IQ-MED, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
by agreement

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, hľadáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozíciu Product manager.

- Zodpovednosť za strategické umiestnenie produktu
- Realizácia pridelených produktov v súlade s celkovou stratégiou
spoločnosti pod vedením výkonného riaditeľa
- Zodpovednosť za pridelené portfólio produktov
- Aktívna účasť na tvorbe marketingových plánov zvereného portfólia
- Práca s rozpočtom, monitoring konkurencie
- Aktívna účasť pri stanovovaní cien výrobkov a ich stratégie
- Znalosti obchodnej problematiky v súlade s príslušnými pravidlami
- Národné a medzinárodné vzdelávacie aktivity

Ponúkame :
- samostatnú prácu v perspektívnej a stabilnej medzinárodnej
spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie, priateľský kolektív kolegov
- motivujúce finančné ohodnotenie

V prípade Vášho záujmu reflektovať na inzerovanú pozíciu, zašlite svoju žiadosť a štruktúrovaný životopis v anglickom a slovenskom jazyku na
e-mailovú adresu: [email protected]

Zároveň prosím vpíšte do svojho životopisu i nasledujúci súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov našou spoločnosťou:

"Súhlasím s tým, aby spoločnosť IQ-MED a.s. so sídlom Bjornsonova 8, 81105 Bratislava, spracovávala moje osobné údaje na účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia, medicína, prírodné vedy, prípadne obchod, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požadujeme viac ako 3 roky praxe v marketingu vo farmaceutickom sektore !!!

Hľadáme kandidáta s :
- Vynikajúcou znalosťou A.j. slovom aj písmom
- Kreatívnym a proaktívnym prístupom
- Odolnosťou voči stresu
- Vynikajúcimi organizačnými zručnosťami
- Orientovaný na farmaceutický priemysel
- Silným členom tímu, ktorý je schopný viesť tímy
- Presvedčivosťou

Prezentačné znalosti a zručnosti sú potrebné!

Farmaceutická agentúra poskytujúca medicínsko-marketingové poradenstvo, služby v oblasti registrácie liekov, klinické hodnotenie, cenové porovnanie prípravkov v EU, cenotvorba, ľudské zdroje.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1907336  Dátum zverejnenia: 22.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: by agreement