Zodpovedný Farmaceut

IQ-MED, a.s.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
November 2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, hľadáme skúsených kandidátov na pozíciu Zodpovedný farmaceut.

- riadi plynulosť prevádzky poskytovania lekárenskej starostlivosti počas určenej prevádzkovej doby.
- zodpovedá za odbornú úroveň poskytovania lekárenskej starostlivosti,
- koordinuje a zabezpečuje informačný systém o liekoch a zdravotníckych pomôckach,
- zabezpečuje prehľady o nových liekoch a o týchto informuje odborných zamestnancov lekárne,
- riadi a koordinuje zabezpečovanie liekov a zdravotníckych pomôcok a ostatného sortimentu lekárne,
- zodpovedá za sortiment liekov a zdravotníckych pomôcok prvej skupiny ich kategorizácie,
- organizuje, riadi a kontroluje hospodárenie s liekmi a zdravotníckymi pomôckami,
- spoločne s prevádzkovateľom lekárne rieši sociálne otázky pracovníkov lekárne a činnosti lekárenského zariadenia

- práca v stabilnej spoločnosti
- školenia súvisiace s pracovnou pozíciou a rozvojom
- zaujímavé, motivačné ohodnotenie
- práca v príjemnej a priateľskej atmosfére
- možnosť uplatniť vlastné nápady a ďalej odborne rásť

Priebežne obsadzujeme pozície Farmaceut do rôznych miest na Slovensku. Ak máte záujem o zmenu, prosím, zašlite nám Vaše CV.
Radi Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- farmaceutické vzdelanie
- odborná zdatnosť z oblasti farmácie
- precíznosť, dôslednosť, zodpovednosť
- príjemné vystupovanie

Farmaceutická agentúra poskytujúca medicínsko-marketingové poradenstvo, služby v oblasti registrácie liekov, klinické hodnotenie, cenové porovnanie prípravkov v EU, cenotvorba, ľudské zdroje.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1896846  Dátum zverejnenia: 13.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou