Administratívna pracovníčka, predavačka, pracovník internetového obchodu

IPshop s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Od 800 EUR/mesiacstravné lístky, príspevok na dovolenku a Vianoce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vybavovanie on-line objednávok - chystanie tovaru, komunikácia s klientom (osobne i telefonicky), výdaj a predaj tovaru zákazníkom na našej predajni (predaj pochopiteľne až po ukončení pandémie, ostatné platí).

Príjemné pracovné prostredie, dobrý kolektív, príspevok na dovolenku a Vianoce, stravné lístky a iné výhody

Príprava a objednávanie tovaru do internetových objednávok, naskladňovanie tovaru, predaj tovaru a odovzdávanie objednávok pri osobnom vyzdvihnutí. Pracovná doba od 9.00 do 17.00 alebo od 10.00 do 18.00. Životopis a motivačný list poprosíme poslať na email: [email protected]. Uprednostňujeme životopisy s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Práca s počítačom - Základy

Komunikatívny, dynamický typ s vôľou pracovať a učiť sa nové veci. Odolnosť voči stresu, nutná disciplína ohľadom dochádzky. Vzťah k mobilným telefónom a prax v rámci internetového obchodu vítané.

Eshop zaoberajúci sa primárne on-line predajom príslušenstva pre mobilné telefóny a tiež priamym predajom produktov koncovému zákazníkovi. Príjemné pracovné prostredie v exkluzívnych priestoroch s dobrou dostupnosťou.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2931685  Dátum zverejnenia: 14.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac