Špeditér

IPS Logistics s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie klientov ( telefón, mail )
- aktívne vyhľadávanie vhodného dopravcu ( telefón, mail )
- organizácia prepráv a ich následné sledovanie
- spracovanie cenových ponúk
- vybavovanie reklamácií
- sledovanie platobnej disciplíny klientov

finančne motivujúce ohodnotenie, mobil, pružný prac. čas, firemné benefity

Vopred ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí nám pošlú životopis a spĺňajú požadovanú podmienku praxe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

2

- čestnosť
- vynikajúce komunikačné zručnosti pri telefonovaní
- obchodné zručnosti
- zodpovedný a aktívny prístup k práci
- cieľavedomosť a silná motivácia
- flexibilita

Spoločnosť ponúka logistické služby v procese obstarania cestnej, leteckej, námornej a železničnej prepravy. Sme stabilná spoločnosť s férovým prístupom k zamestnancom . Hľadáme kvalitných a aktívnych ľudí hľadajúcich výzvy , ktorým nie je cudzia každodenná tvrdá práca . Motivačná odmena zodpovedá ich vynaloženému úsiliu, pričom strop neexistuje.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Čermeľská 3
040 01 Košice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2326910   Dátum zverejnenia: 22.9.2016