Montér (sprinklerista) stabilných hasiacich zariadení - sprinkler

IPM s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
22.02.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž, údržba a opravy stabilných hasiacich zariadení - sprinkler

Práca pre nadnárodnú spoločnosť.
Práca na turnusy.

- dobré platové ohodnotenie
- dlhodobá a stabilná práca
- bohatý sociálny program
- zdravotné poistenie a pridávky na deti v nemecku
- možnosť profesného a odborného rastu
- férový a seriózny prístup zamestnávateľa
- pomoc pri hľadaní ubytovania

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis posielajte na E-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Partie sú vítané. Min. jeden v partii musí ovládať nemecky jazyk.
Čítanie výkresovej dokumentácie.

Jedná sa o prácu na rôznych priemyselných projektoch v Nemecku. Pracovník je pridelený v skupine na projekt (nákupné centrá, kancelárske budovy, priemyselne haly atď.).
NJ je výhodou, nie podmienkou. Pracuje sa na základe technickej dokumentácie.
Hľadáme i celé partie s predákom. Váš životopis posielajte spolu s výučným listom a vyhláškou na e-mailovú adresu:

[email protected]

V prípade ak máte znalosť nemeckého jazyka slovom a písmom minimálne na základnej úrovni a hľadáte prácu zašlite nám životopis na e-mailovú adresu [email protected], prípadne nás kontaktujte prostredníctvom tel. č. : 0948 102 947 (Roman Pecha).

Pri elektroinštaláciách na priemyselných budovách sa môžeme odvolať na dlhoročné bohaté skúsenosti s výbornými referenciami. Odbornosť, skúsenosti, zmysel pre detail a flexibilitu pri realizácii projektu sú pre nás samozrejmosťou.

Či už ide o novostavbu, rozšírenie nehnuteľnosti alebo renováciu existujúcich zariadení - inštalujeme profesionálne podľa najnovších priemyselných noriem a odovzdávame včas v overenej kvalite.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1969505  Dátum zverejnenia: 24.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou