Hľadáme Junior Java EE programátora

IPESOFT, s.r.o.

Miesto práce
Bytčická 2, okres Žilina
Termín nástupu
asap , príp.dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť IPESOFT s r.o. hľadá práve teba !
Realizujeme projekty pre zákazníkov, ktorým dodávame riešenia na báze vlastnej technológie D2000. Tieto riešena sú aplikované v oblastiach priemyselnej výroby a energetiky na Slovenku i v zahraničí.
Náplňou práce je rozširovanie a údržba konektora medzi aplikačným serverom D2000 a Java EE prostredím a implementácia webových aplikácií postavených na JAVA EE technológii.
Toto zahŕňa:
• vývoj a programovanie komponentov na platforme J2EE
• poskytovanie podpory a know-how projektovým teamom v rámci spoločnosti
• vývoj web based a aplikácií

Viac o našej technológii sa dozviete na : http://www.ipesoft.com/index.php/technologia-d2000

- mladý kolektív
- príjemné pracovné prostredie
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možnosť využívania firemných benefitov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Základy

Počet rokov praxe

1

Technické požiadavky:
- Java EE7, technológie JSF, EJB, CDI, JPA
- PrimeFaces + znalosť HTML5/CSS/JavaScript
- WildFly 10 / JBoss EAP 7

Ďalšie požiadavky:
- Git
- Jenkins CI
- Gradle
- Eclipse

Vyžadujeme skúsenosti v JAVA EE technológii - 1 rok.

Vítané sú znalosti a skúsenosti z TestNG, responsive web design, web security, Linux user/admin, skúsenosti s PKI, a OWASP Web Testing.

Vhodný kandidát musí mať tímového ducha, byť zodpovedný, komunikatívny a odolný voči stresovým situáciam. Musí byť schopný riešiť problémy, mať analytické myslenie a ochotu vzdelávať sa.
Očakávajú sa príležitostné služobné cesty do zahraničia.

Spoločnosť IPESOFT dodáva inovatívne softvérové riešenia pre energetiku a optimalizáciu výrobných procesov. Vyjadrením dôvery významných firiem našej spoločnosti je skutočnosť, že v portfóliu našich zákazníkov sú firmy ako U.S.Steel Košice, eustream, Slovenský plynárenský priemysel, Slovenské elektrárne, Slovnaft, Stredoslovenská energetika, ČEZ, ŽSR, Continental, EPS Belehrad, Kazašské železnice a ďalšie významné výrobné a energetické podniky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2539526  Dátum zverejnenia: 19.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou